Budowa siedziby dyspozytorni medycznej DM13-01 w Kielcach
SKARB PAŃSTWA - ŚWIĘTOKRZYSKI URZĄD WOJEWÓDZKI W KIELCACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00278442
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00278442/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-08 11:50
- Lokalizacja
- Kielce, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a00b8f22-e2ee-485e-9ea9-d5849af15008
- Identyfikator
- 6570243056
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00278442 z dnia 2026-06-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa siedziby dyspozytorni medycznej DM13-01 w Kielcach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SKARB PAŃSTWA - ŚWIĘTOKRZYSKI URZĄD WOJEWÓDZKI W KIELCACH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000514265
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: al. IX Wieków Kielc 3
1.5.2.) Miejscowość: Kielce
1.5.3.) Kod pocztowy: 25-516
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.7.) Numer telefonu: +48 41 342 13 37
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@kielce.uw.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kielce.uw.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://suw-kielce.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa siedziby dyspozytorni medycznej DM13-01 w Kielcach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a00b8f22-e2ee-485e-9ea9-d5849af15008
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00278442
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00096057/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa siedziby dyspozytorni medycznej DM13-01 w Kielcach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
,,Budowa siedziby Dyspozytorni Medycznej DM13-01 w Kielcach oraz budowa systemu łączności radiowej na potrzeby działania systemu Państwowe Ratownictwo Medyczne w woj. świętokrzyskim” dofinansowywanego przez Unię Europejską w ramach działania FENX.06.01 System ochrony zdrowia, priorytet FENX.06 Zdrowie Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027"2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00173007
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: AG.I.272.1.6.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest budowa siedziby dyspozytorni medycznej DM13-01 w Kielcach w systemie „zaprojektuj i wybuduj”. Przedmiot zamówienia obejmuje swoim zakresem opracowanie kompletnej wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej zaopatrzonej we wszystkie wymagane przepisami prawa uzgodnienia i pozwolenia, uzyskanie na jej podstawie decyzji ostatecznej o pozwoleniu na budowę oraz kompleksowe wykonanie robót budowlano-instalacyjnych związanych z budową budynku Dyspozytorni Medycznej DM13-01 w Kielcach wraz z instalacjami wewnętrznymi, wymaganymi obiektami budowlanymi, masztem antenowym posadowionym na dachu budynku, infrastrukturą instalacyjną zewnętrzną, miejscami postojowymi, układem komunikacji wewnętrznej i zagospodarowaniem terenu oraz uzyskaniem decyzji o pozwoleniu na użytkowanie. Wykonawca zobowiązany będzie do przestrzegania zasad BHP, przepisów przeciwpożarowych oraz instrukcji BIOZ opracowanej wraz z dokumentacją.
2. Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Program funkcjonalno – użytkowy. Uwaga: na podstawie art. 18 ust. 2 ustawy Pzp. Program funkcjonalno - użytkowy zamieszczony na Platformie MARKETPLANET nie zawiera informacji objętych tajemnicą prawnie chronioną. Pełna wersja Programu funkcjonalno – użytkowego zostanie udostępniona wykonawcom na wniosek zawierający zobowiązanie o zachowaniu poufności (Załącznik Nr 10 do SWZ).
3. Realizacja przedmiotu umowy/przedmiotu zamówienia podzielona jest na następujące Etapy:
1) Etap I: Opracowanie kompletnej dokumentacji projektu budowlanego siedziby dyspozytorni
medycznej w oparciu o przekazaną przez z amawiającego dokumentację, w tym na podstawie
Programu funkcjonalno użytkowego (PFU).
2) Etap II: Roboty budowlano montażowe.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 11971191,61 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 14723100,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 11971191,61 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Firma Budowlana Ekoinbud Sp. z o. o.
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Ekoinbud Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5833217016
7.3.3) Ulica: Geodetów
7.3.4) Miejscowość: Gdańsk
7.3.5) Kod pocztowy: 80-298
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Instalacje elektryczne, instalacje sanitarne
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 11971191,61 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2028-10-318.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Termin realizacji przedmiotu umowy od dnia zawarcia umowy do 31 października 2028 r. przy czym Etap I realizacji przedmiotu umowy winien zostać zakończony w terminie 6 miesięcy od dnia zawarcia niniejszej umowy.Pozostałe kody CPV wymieniono w załączniku nr 1 doSWZ.
| 2026-06-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |