Stworzenie Systemu Informacji Przestrzennej do zarządzania bazą danych Wielkopolskiego Parku Narodowego (SIP WPN)

Wielkopolski Park Narodowy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00278450
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00278450/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-06-08 11:52
Lokalizacja
Mosina, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-364b4d67-95d9-4fe6-9190-8735727d02d5
Identyfikator
7773223295
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparciaUsługi wdrażania oprogramowaniaUsługi dostawy oprogramowaniaUsługi w zakresie konserwacji i napraw oprogramowaniaUsługi internetoweKomputerowe usługi pokrewneGeograficzne systemy informacyjne (GIS lub równorzędne)Urządzenia komputeroweSerwery

Wykonawcy

1 przyznane

GIS SUPPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLublin, PL · lot 0
637 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00278450 z dnia 2026-06-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Stworzenie Systemu Informacji Przestrzennej do zarządzania bazą danych Wielkopolskiego Parku Narodowego (SIP WPN)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Wielkopolski Park Narodowy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 301997776

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jeziory

1.5.2.) Miejscowość: Mosina

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-050

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@wielkopolskipn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://wpn.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-364b4d67-95d9-4fe6-9190-8735727d02d5

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


państwowa osoba prawna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Stworzenie Systemu Informacji Przestrzennej do zarządzania bazą danych Wielkopolskiego Parku Narodowego (SIP WPN)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-364b4d67-95d9-4fe6-9190-8735727d02d5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00278450

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00107092/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Stworzenie Systemu Informacji Przestrzennej do zarządzania bazą danych Wielkopolskiego Parku Narodowego (SIP WPN)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

„Sporządzenie projektu planu ochrony Wielkopolskiego Parku Narodowego”, nr FENX.01.05-IW.01-0136/241 w ramach działania FENX.01.05. Ochrona przyrody i rozwój zielonej infrastruktury priorytetu FENX.01 Wsparcie sektorów energetyka i środowisko z Funduszu Spójności programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00122367

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 2/26/2/26

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa wdrożenia systemu IT wraz z dostawą niezbędnego oprogramowania oraz dostawa sprzętu IT.
Celem wdrożenia jest zapewnienie nowoczesnej i skalowalnej infrastruktury IT do prowadzenia monitoringu przyrodniczego oraz zarządzania danymi środowiskowymi.
Zamówienie jest realizowane jako jedno postępowanie obejmujące kompleksowe wdrożenie Systemu SIP WPN wraz z zapewnieniem hostingu, bezpieczeństwa, utrzymania, kopii zapasowych oraz dostarczeniem i uruchomieniem infrastruktury sprzętowej niezbędnej do realizacji tych usług.
2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w:
1) Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym integralną część SWZ - załącznik nr 5 do SWZ.
2) Wzorze umowy - stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 72000000-5 - Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania

72268000-1 - Usługi dostawy oprogramowania

72267000-4 - Usługi w zakresie konserwacji i napraw oprogramowania

72400000-4 - Usługi internetowe

72500000-0 - Komputerowe usługi pokrewne

38221000-0 - Geograficzne systemy informacyjne (GIS lub równorzędne)

30200000-1 - Urządzenia komputerowe

48820000-2 - Serwery

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 613511,70 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 817950,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 637000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GIS Support Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9462641761

7.3.4) Miejscowość: Lublin

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 637000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 190 dni

2026-06-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy