Remont budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Kruszewie w celu utworzenia Centrum Integracji.

GMINA PNIEWY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00278871
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00278871/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-08 13:10
Lokalizacja
Pniewy, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c8e2e460-ecb5-4bb1-ac1e-4592268d39c2
Identyfikator
7972056581
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneTynkowaniePokrywanie podłóg i ścianRoboty malarskieRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty w zakresie stolarki budowlanejMontaż i wznoszenie gotowych konstrukcjiRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógBetonowanieRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoInstalowanie centralnego ogrzewania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00278871 z dnia 2026-06-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Kruszewie w celu utworzenia Centrum Integracji.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PNIEWY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223876

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pniewy

1.5.2.) Miejscowość: Pniewy

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-652

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL926 - Żyrardowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pniewy@pniewy.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pniewy.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.bip.pniewy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Kruszewie w celu utworzenia Centrum Integracji.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c8e2e460-ecb5-4bb1-ac1e-4592268d39c2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00278871

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00019455/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Remont budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Kruszewie w celu utworzenia Centrum Integracji.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00248871

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IN.271.20.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 284798,91 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

. Przedmiotem zamówienia jest remont budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Kruszewie w ramach zadania: Remont budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Kruszewie w celu utworzenia Centrum Integracji.
Budynek usytuowany jest na terenie działki nr ewid. 291/1, 291/2 z obrębu 0020 KRUSZEW, jedn. ewid. 140609_2 Pniewy.
W ramach realizowanej inwestycji należy wyremontować wnętrze budynku. Należy wykonać nowe instalacje sanitarne i elektryczne wraz z nową instalacją C.O.
W ramach robót budowlanych należy wykonać wszystkie demontaże (drzwi wewnętrzne, biały montaż nie nadający się do użytku, demontaż wyposażenia pomieszczenia socjalnego), następnie należy wykonać rozbiórkę warstw podłogowych aż do poziomu gruntu rodzimego, skuć zdekapitalizowane tynki w pomieszczeniach oraz płytki ceramiczne w zapleczu sanitarnym, zdemontować zdekapitalizowane ścianki działowe. Po wykonaniu rozbiórek należy odtworzyć warstwy podłogowe wg nowoprojektowanego przekroju, odtworzyć ścianki działowe w zapleczu sanitarnym z suchej zabudowy gipsowo – kartonowej oraz wykonać tynki gipsowe na ścianach murowanych po skuciu starych tynków. Projektuje się wykonanie nowych instalacji elektrycznej, wodno – kanalizacyjnej, centralnego ogrzewania podłogowego wraz z wymianą pieca gazowego na nowy. Następnie należy wykonać remont ścian poprzez wykonanie malowania dwukrotnego ścian. Sufity projektuje się do wykonania z kasetonów o module 60x60 cm. W ramach zadania należy wyposażyć pomieszczenia w niezbędne meble do świetlicy (wyposażenie minimalne): wieszaki na odzież wierzchnią (min. 30 szt. odzieży), zabudowa kuchenna pomieszczenia socjalnego – 11,30 mb (szafki dolne, blat z MDF grub. 4 cm), umywalka 25 cm wraz z baterią w pomieszczeniu socjalnym, umywalka w WC – 2 szt., miska ustępowa – 2 szt., lustro zlicowane z glazurą 60x80 cm – 2 szt., kranik ZWU w łazience, kratka kanalizacyjna w łazience.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w dokumentacji projektowo - kosztorysowej, będącej załącznikiem do SWZ. Projekt ma charakter nadrzędny w załączonej dokumentacji, zaś przedmiary mają charakter pomocniczy przy przygotowaniu oferty, a specyfikacje stanowią zbiór wymagań w zakresie wykonania robót budowlanych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45410000-4 - Tynkowanie

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45442100-8 - Roboty malarskie

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45262300-4 - Betonowanie

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie złożono żadnej oferty w postępowaniu.
2026-06-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane