„Termomodernizacja budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Płockiej 8 wraz z montażem instalacji CO, CWU oraz PV i wymianą wod. – kan.”.

Administracja Zasobów Komunalnych

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00278936
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00278936/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-08 13:21
Lokalizacja
Włocławek, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a3b36797-727c-4b23-8798-8ac57e08ab6d
Identyfikator
8883099046
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wykonywanie konstrukcji dachowychWykonywanie pokryć dachowych i malowanie dachówWykonywanie pokryć dachowychKładzenie dachów bitumicznychKładzenie zaprawy i rynienKładzenie rynienPokrywanieIzolowanie dachuUszczelnianie dachuNaprawa i konserwacja dachówNaprawa dachówKonserwacja dachówSpecjalne roboty budowlane inne niż dachoweRoboty przy wznoszeniu rusztowańDemontaż rusztowańWznoszenie rusztowańFundamentowanie i wiercenie studni wodnychKopanie rowówRoboty murarskie i muroweRoboty murarskie w zakresie fasadRóżne specjalne roboty budowlaneRemont starych budynkówRoboty instalacyjne w budynkachRoboty izolacyjneIzolacja cieplnaRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychTynkowanieRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskieRoboty w zakresie stolarki budowlanejInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówInstalowanie ram drzwiowych i okiennychInstalowanie framug drzwiowychInstalowanie ram okiennychInstalowanie progówInstalowanie drzwi i okienInstalowanie drzwiInstalowanie okienNakładanie powierzchni kryjącychRoboty malarskieMalowanie budynkówPowtórne malowanieRoboty elewacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

PIOTR KRUCZKOWSKILubraniec, PL · lot 0
715 560 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00278936 z dnia 2026-06-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Termomodernizacja budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Płockiej 8 wraz z montażem instalacji CO, CWU oraz PV i wymianą wod. – kan.”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Administracja Zasobów Komunalnych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 340888485

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ostrowska 30

1.5.2.) Miejscowość: Włocławek

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-800

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski

1.5.7.) Numer telefonu: 544144850

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@azk.wloclawek.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.azk.wloclawek.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a3b36797-727c-4b23-8798-8ac57e08ab6d

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Termomodernizacja budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Płockiej 8 wraz z montażem instalacji CO, CWU oraz PV i wymianą wod. – kan.”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a3b36797-727c-4b23-8798-8ac57e08ab6d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00278936

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00034079/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Termomodernizacja budynku ul. Płocka 8

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Termomodernizacja budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Płockiej 8 wraz z montażem instalacji CO, CWU oraz PV i wymianą wod. – kan.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00199052

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.11.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1328297,15 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa obejmuje: termomodernizację budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Płockiej 8 wraz z montażem instancji CO, CWU oraz PV i wymianą wod. – kan.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45261200-6 - Wykonywanie pokryć dachowych i malowanie dachów

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

45261214-7 - Kładzenie dachów bitumicznych

45261300-7 - Kładzenie zaprawy i rynien

45261320-3 - Kładzenie rynien

45261400-8 - Pokrywanie

45261410-1 - Izolowanie dachu

45261420-4 - Uszczelnianie dachu

45261900-3 - Naprawa i konserwacja dachów

45261910-6 - Naprawa dachów

45261920-9 - Konserwacja dachów

45262000-1 - Specjalne roboty budowlane inne niż dachowe

45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań

45262110-5 - Demontaż rusztowań

45262120-8 - Wznoszenie rusztowań

45262200-3 - Fundamentowanie i wiercenie studni wodnych

45262212-0 - Kopanie rowów

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45262521-9 - Roboty murarskie w zakresie fasad

45262600-7 - Różne specjalne roboty budowlane

45262690-4 - Remont starych budynków

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45321000-3 - Izolacja cieplna

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45410000-4 - Tynkowanie

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45421110-8 - Instalowanie ram drzwiowych i okiennych

45421111-5 - Instalowanie framug drzwiowych

45421112-2 - Instalowanie ram okiennych

45421120-1 - Instalowanie progów

45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien

45421131-1 - Instalowanie drzwi

45421132-8 - Instalowanie okien

45442000-7 - Nakładanie powierzchni kryjących

45442100-8 - Roboty malarskie

45442110-1 - Malowanie budynków

45442180-2 - Powtórne malowanie

45443000-4 - Roboty elewacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 715560,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1371625,49 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 715560,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PIK-BUD

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8881635486

7.3.3) Ulica: POCZTOWA 21

7.3.4) Miejscowość: LUBRANIEC

7.3.5) Kod pocztowy: 87-890

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 715560,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 65 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-06-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane