Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla zadania pn.: „Rozbudowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Brzezna - Litacz” polegające na powtórzeniu tego samego rodzaj .....
ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ W PODEGRODZIU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00278967
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00278967/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-06-08 13:30
- Lokalizacja
- Podegrodzie, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-830fa851-a4f3-4ed2-85f7-03c19e2a00f5
- Identyfikator
- 7343501969
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00278967 z dnia 2026-06-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla zadania pn.: „Rozbudowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Brzezna - Litacz” polegające na powtórzeniu tego samego rodzaj .....
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ W PODEGRODZIU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 121849380
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 248
1.5.2.) Miejscowość: Podegrodzie
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-386
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.7.) Numer telefonu: (0-18) 448-49-66
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zgk.podegrodzie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.malopolska.pl/zgkpodegrodzie
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-830fa851-a4f3-4ed2-85f7-03c19e2a00f51.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla zadania pn.: „Rozbudowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Brzezna - Litacz” polegające na powtórzeniu tego samego rodzaj .....2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-830fa851-a4f3-4ed2-85f7-03c19e2a00f5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00278967
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamówienie z wolnej ręki z art. 305 pkt. 1) w zw. z art. 214 ust. 1 pkt. 7) ustawy Prawo zamówień publicznych ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity Dz. U. 2024 r., poz. 1320 z późn. zm.) dot. „Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla zadania pn.: „Rozbudowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Brzezna - Litacz” zamówienie polegającego na powtórzeniu tego samego rodzaju zamówienia o wartości nieprzekraczającej 50% wartości zamówienia w trybie z wolnej ręki.
Zamówienie z wolnej ręki zostało przewidziane przez Zamawiającego w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego nr 2024/BZP 00483321/01 z dnia 2024-09-04.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-af48e92a-9c58-4a9c-8469-3f11e47ea795
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZGK-ZP.271.3.1.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 41000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: „Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla zadania pn.: „Rozbudowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Brzezna - Litacz” polegające na powtórzeniu tego samego rodzaju zamówienia na usługi”.
2. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na opracowaniu dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla potrzeb rozbudowy sieci kanalizacji sanitarnej w kierunku miejscowości Brzezna Litacz. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie wielobranżowego projektu Dokumentacji Budowlanej Wykonawczej, sprawowanie nadzoru autorskiego oraz uzyskanie w imieniu i na rzecz Zamawiającego wszelkich innych niezbędnych a wymaganych prawem decyzji, zezwoleń, opinii, uzgodnień.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi protokół konieczności.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 50430,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 50430,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 50430,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Budowlano – Inżynieryjne Tomasz Wójcik
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 389235931
7.3.3) Ulica: ul. Krakowska 264
7.3.4) Miejscowość: Rzeszów
7.3.5) Kod pocztowy: 35-213
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 50430,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-08-11| 2026-06-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |