Budowa placów zabaw i siłowni zewnętrznych w Gminie Stoczek Łukowski w III częściach.
GMINA STOCZEK ŁUKOWSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00279116
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00279116/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-08 13:59
- Lokalizacja
- Stoczek Łukowski, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2263a8c1-3cb0-4391-8c57-7f1bf4edec84
- Identyfikator
- 8252004409
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
3 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00279116 z dnia 2026-06-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa placów zabaw i siłowni zewnętrznych w Gminie Stoczek Łukowski w III częściach.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA STOCZEK ŁUKOWSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582581
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Pl. T. Kościuszki 1
1.5.2.) Miejscowość: Stoczek Łukowski
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-450
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.7.) Numer telefonu: 25 623 97 30
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@stoczeklukowski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://ugstoczeklukowski.bip.e-zeto.eu/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://ugstoczeklukowski.bip.e-zeto.eu/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa placów zabaw i siłowni zewnętrznych w Gminie Stoczek Łukowski w III częściach.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2263a8c1-3cb0-4391-8c57-7f1bf4edec84
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00279116
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00009205/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Budowa placów zabaw i siłowni zewnętrznych przy świetlicach wiejskich w Jamielniku-Kolonii, Nowych Kobiałkach i Celeju
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00219071
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WI.271.6.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 311455,98 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budowa placu zabaw i siłowni zewnętrznej w miejscowości Jamielnik-Kolonia:1.1. Roboty ziemne:
- wykorytowanie fragmentów placu na gł. 30 cm;
-montaż obrzeży gumowych;
-wykonanie nawierzchni bezpiecznej z piasku;
- montaż prefabrykowanych stóp fundamentowych pod urządzenia placu zabaw i siłowni zewnętrznej
-wykonanie(renowacja) nawierzchni trawiastych
1.2. Montaż osprzętu - dostawa i montaż urządzeń placu zabaw:
- huśtawka wahadłowa podwójna – 1 szt.
- huśtawka wagowa – 1 szt.
- karuzela tarczowa – 1 szt.
- camper ze zjeżdżalnią – 1 szt.
Dostawa i montaż urządzeń siłowni zewnętrznej:
- biegacz – 1 szt.
- twister – 1 szt.
- narciarz – 1 szt.
- orbitrek – 1 szt.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.5.) Wartość części: 99043,79 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budowa placu zabaw i siłowni zewnętrznej w miejscowości Celej:2.1. Roboty ziemne:
- wykorytowanie fragmentów placu na gł. 30 cm;
-montaż obrzeży gumowych;
-wykonanie nawierzchni bezpiecznej z piasku;
- montaż prefabrykowanych stóp fundamentowych pod urządzenia placu zabaw i siłowni zewnętrznej
-wykonanie(renowacja) nawierzchni trawiastych
2.2. Montaż osprzętu - dostawa i montaż urządzeń placu zabaw:
- huśtawka wahadłowa podwójna – 1 szt.
- huśtawka wagowa – 1 szt.
- karuzela tarczowa – 1 szt.
- bujak auto – 1 szt.
- camper ze zjeżdżalnią – 1 szt.
Dostawa i montaż urządzeń siłowni zewnętrznej:
- biegacz – 1 szt.
- twister – 1 szt.
- narciarz – 1 szt.
- orbitrek – 1 szt.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.5.) Wartość części: 110686,79 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budowa placu zabaw i siłowni zewnętrznej w miejscowości Nowe Kobiałki:3.1. Roboty ziemne:
- wykorytowanie fragmentów placu na gł. 30 cm;
-montaż obrzeży gumowych;
-wykonanie nawierzchni bezpiecznej z piasku;
- montaż prefabrykowanych stóp fundamentowych pod urządzenia placu zabaw i siłowni zewnętrznej
-wykonanie(renowacja) nawierzchni trawiastych
3.2. Montaż osprzętu - dostawa i montaż urządzeń placu zabaw:
- huśtawka wahadłowa podwójna – 1 szt.
- huśtawka wagowa – 1 szt.
- karuzela tarczowa – 1 szt.
- camper ze zjeżdżalnią – 1 szt.
Dostawa i montaż urządzeń siłowni zewnętrznej:
- biegacz – 1 szt.
- twister – 1 szt.
- narciarz – 1 szt.
- orbitrek – 1 szt.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.5.) Wartość części: 101725,40 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 84085,64 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 153017,96 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 84085,64 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Soczewka Marcin MARTINEX Firma Ogólno-Budowlana
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8251948108
7.3.3) Ulica: Zabiele 42
7.3.4) Miejscowość: Zabiele
7.3.5) Kod pocztowy: 21-450
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 84085,64 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-08-07Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 93585,64 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 165156,64 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 93585,64 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Soczewka Marcin MARTINEX Firma Ogólno-Budowlana
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8251948108
7.3.3) Ulica: Zabiele
7.3.4) Miejscowość: Zabiele
7.3.5) Kod pocztowy: 21-450
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 93585,64 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-08-07Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 85496,14 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 155968,72 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 85496,14 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Soczewka Marcin MARTINEX Firma Ogólno-Budowlana
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8251948108
7.3.3) Ulica: Zabiele
7.3.4) Miejscowość: Zabiele
7.3.5) Kod pocztowy: 21-450
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 85496,14 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-08-07| 2026-06-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |