„Rozbudowa i przebudowa pawilonu "E" na terenie DPS "Słoneczne Wzgórze" w Ryjewie ul. Słoneczna 14.
Powiat Kwidzyński- Starostwo Powiatowe w Kwidzynie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00279242
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00279242/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-08 14:23
- Lokalizacja
- Kwidzyn, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-69f0449b-bdbf-4737-90ae-4229bcf917b1
- Identyfikator
- 5811960802
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00279242 z dnia 2026-06-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Rozbudowa i przebudowa pawilonu "E" na terenie DPS "Słoneczne Wzgórze" w Ryjewie ul. Słoneczna 14.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Kwidzyński- Starostwo Powiatowe w Kwidzynie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 192644760
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Kościuszki 29B
1.5.2.) Miejscowość: Kwidzyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 82-500
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@powiatkwidzynski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.powiatkwidzynski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-69f0449b-bdbf-4737-90ae-4229bcf917b11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Rozbudowa i przebudowa pawilonu "E" na terenie DPS "Słoneczne Wzgórze" w Ryjewie ul. Słoneczna 14.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-69f0449b-bdbf-4737-90ae-4229bcf917b1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00279242
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00008630/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Rozbudowa i przebudowa pawilonu "E" położonego na terenie Domu Pomocy Społecznej "Słoneczne Wzgórze w Ryjewie"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00197630
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ORIV.272.16.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1473058,39 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem niniejszego zamówienia są roboty budowlane polegające na termomodernizacji Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Kwidzynie ul. Słoneczna 2.
W skład niniejszych prac wchodzą prace podzielone według niżej załączonych punktów. tj.
- Docieplenie ścian budynku
- Docieplenie stropodachu
- Montaż instalacji OZE wraz z mikroinstalacją PV z magazynem energii 20,0 kW.
Co stanowi szczegółowy opis- STWOiRB
1.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Dokumentacja Projektowa i STWiOR stanowiące załącznik nr 1 i 2 do SWZ.
2.Nazwy i kody Wspólnego Słownik Zamówień (CPV):
45000000-7 - Roboty budowlane
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45321000-3 - Izolacja cieplna
45443000-4 - Roboty elewacyjne
09332000-5 - Instalacje słoneczne
09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne (panele)
45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia
45315000-8 - Instalowanie urządzeń elektrycznego ogrzewania i innego sprzętu elektrycznego w budynkach
45451200-5 - Zakładanie paneli
51112100-1 - Usługi instalowania sprzętu do przesyłu energii elektrycznej
31440000-2 – Baterie (magazyny energii).
3. Zamawiający dopuszcza przy realizacji zamówienia zastosowanie urządzeń i materiałów równoważnych co do jakości i surowców użytych do ich wykonania do materiałów i urządzeń podanych w dokumentach zamówienia (SWZ wraz z załącznikami).
4. Jeśli w dokumentach zamówienia (SWZ wraz z załącznikami) wskazana jest nazwa handlowa firmy, towaru lub produktu, Zamawiający - w odniesieniu do wskazanych wprost w dokumentacji zamówienia parametrów, czy danych (technicznych lub jakichkolwiek innych), identyfikujących pośrednio lub bezpośrednio towar bądź produkt - dopuszcza rozwiązania równoważne zgodne z danymi technicznymi i parametrami zawartymi w w/w dokumentacji. Jako rozwiązania równoważne, należy rozumieć rozwiązania charakteryzujące się parametrami nie gorszymi od wymaganych, a znajdujących się w dokumentacji.
5. Gdziekolwiek w dokumentach zamówienia (SWZ wraz z załącznikami) występują odniesienia do Polskich Norm, dopuszczalne jest stosowanie odpowiednich norm krajów Unii Europejskiej, w zakresie przyjętym przez polskie prawodawstwo.
6. Wszędzie tam, gdzie dokumentach zamówienia (SWZ wraz z załącznikami), przy opisie zastosowanych materiałów lub urządzeń wskazano znaki towarowe, patenty lub pochodzenie przyjmuje się, że mogą być zastosowane materiały lub urządzenia równoważne. Wskazanie znaku towarowego, patentu lub pochodzenia ma charakter jedynie przykładowy i użyty jest w celu określenia standardów jakościowych i klasy, wymaganych w odniesieniu do stosowanych materiałów lub urządzeń. W przypadku, gdy powoływane normy i przepisy są państwowe lub odnoszą się do konkretnego kraju lub regionu, mogą być również stosowane inne odpowiednie normy zapewniające równy lub wyższy poziom wykonania niż powołane normy lub przepisy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45321000-3 - Izolacja cieplna
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji
45223200-8 - Roboty konstrukcyjne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
31000000-6 - Maszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne; oświetlenie
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
31700000-3 - Urządzenia elektroniczne, elektromechaniczne i elektrotechniczne
45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych
44482000-2 - Urządzenia przeciwpożarowe
45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe
34514700-0 - Platformy ruchome
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1538000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2231396,34 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1538000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BUD-AN Gdańsk
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5445577043
7.3.3) Ulica: Al. Grunwaldzka 415
7.3.4) Miejscowość: Gdańsk
7.3.5) Kod pocztowy: 80-309
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Podmiotowi trzeciemu zostaną powierzone w szczególności roboty związane z rozbiórką, przebudową oraz rozbudową obiektu użyteczności publicznej , obejmujące częściowe roboty rozbiórkowe, roboty budowlano-konstrukcyjne oraz roboty instalacyjne , w tym wykonanie instalacji centralnego ogrzewania, instalacji wodociągowej, kanalizacji sanitarnej, wentylacji mechanicznej, instalacji elektrycznych i teletechnicznych, instalacji SSP, montaż rozdzielni elektrycznych, wykonanie tras kablowych i okablowania, wykonanie instalacji uziemiającej, odgromowej i połączeń wyrównawczych, wykonanie pomiarów i uruchomień instalacji oraz montaż platformy schodowej dla osób niepełnosprawnych.
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1538000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 175 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Dodatkowo, Zamawiający informuje, iż w związku z brakiem możliwości wskazania terminu wykonania zamówienia w tygodniach w niniejszym ogłoszeniu wskazano ilości dni będące iloczynem 25 tygodni x 7 dni. W dokumentach zamówienia Zamawiający posługuje się nomenklaturą tygodniową, tj. 25 tygodnie.| 2026-06-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |