Docieplenie elewacji budynku od strony podwórza (strona wschodnia) Uniwersytetu Rolniczego przy al. Mickiewicza 21 w Krakowie

Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00279329
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00279329/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-08 14:42
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4c1869f6-1008-40db-aa13-090590266d68
Identyfikator
6750002118
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty przy wznoszeniu rusztowańRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00279329 z dnia 2026-06-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Docieplenie elewacji budynku od strony podwórza (strona wschodnia) Uniwersytetu Rolniczego przy al. Mickiewicza 21 w Krakowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001815

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: al. Adama Mickiewicza 21

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 31-120

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: Wioletta.Kubica@urk.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://urk.edu.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1305049

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Docieplenie elewacji budynku od strony podwórza (strona wschodnia) Uniwersytetu Rolniczego przy al. Mickiewicza 21 w Krakowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4c1869f6-1008-40db-aa13-090590266d68

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00279329

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00238092

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZiK-DZP.2921.19.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 2112339,33 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Docieplenie elewacji budynku od strony podwórza (strona wschodnia) Uniwersytetu Rolniczego przy al. Mickiewicza 21 w Krakowie
w ramach zadania pn.:
„Termomodernizacja oraz przebudowa Sali Senackiej Wydziału Rolniczo Ekonomicznego Uniwersytety Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie przy al. Mickiewicza 21.”

Przedmiot umowy będzie realizowany na podstawie „Projektu remontu i docieplenia elewacji podwórza budynku Uniwersytetu Rolniczego przy al. Mickiewicza 21 w Krakowie” wydanego w 2014 roku oraz Nadzoru Autorskiego z 2026.
Miejsce realizacji zamówienia : Działka nr 5/4 obr. 62 j. ewid. Śródmieście - Kraków. Identyfikator działki: 126105_9.0062.5/4 przy al. A. Mickiewicza 21, 31-120 Kraków
Rodzaj budynku: Kategoria IX – budynki kultury, nauki i oświaty.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający informuje, że nie wpłynęły żadne oferty w niniejszym postępowaniu.
2026-06-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane