Organizacja i przeprowadzenie kursów branżowych dla uczniów i uczennic Technikum Nr 9 w Rzeszowie pn. Organizacja i przeprowadzenie kursu o nazwie „Programowanie robotów ABB w języku RAPID”
Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00279412
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00279412/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-06-08 15:00
- Lokalizacja
- Rzeszów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d13294e4-207e-4875-aa0b-5954f82787d3
- Identyfikator
- 8133734188
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00279412 z dnia 2026-06-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Organizacja i przeprowadzenie kursów branżowych dla uczniów i uczennic Technikum Nr 9 w Rzeszowie pn. Organizacja i przeprowadzenie kursu o nazwie „Programowanie robotów ABB w języku RAPID”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000650614
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 35-064
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@erzeszow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.erzeszow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d13294e4-207e-4875-aa0b-5954f82787d31.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Organizacja i przeprowadzenie kursów branżowych dla uczniów i uczennic Technikum Nr 9 w Rzeszowie pn. Organizacja i przeprowadzenie kursu o nazwie „Programowanie robotów ABB w języku RAPID”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d13294e4-207e-4875-aa0b-5954f82787d3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00279412
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
"Zawodowe kompetencje przyszłości", współfinansowany ze środków w ramach programu Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027 Numer identyfikacyjny projektu/programu nr projektu: FEPK.07.13-IP.01-0053/232.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00224559
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-D.271.39.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 425676,20 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 67975,60 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest organizacja i przeprowadzenie kursu o nazwie „Programowanie robotów ABB w języku RAPID”, skierowanego do grupy 12 uczniów/uczennic (1 grupa) Zespołu Szkół Technicznych im. E. Kwiatkowskiego w Rzeszowie – Technikum Nr 9, aktualnie kształcących się w zawodzie technik elektronik w ramach kwalifikacji ELM.02/ELM.05 oraz w zawodzie technik mechanik w ramach kwalifikacji MEC.05/MEC.09.
Szczegółowy opis zamówienia znajduje się w pliku o nazwie Opis przedmiotu zamówienia.
Wielkość/Zakres: Kurs musi obejmować co najmniej 60 godzin lekcyjnych zajęć dydaktyczno-szkoleniowych (60 godzin x 45 minut), w podziale na:
- 30 godzin lekcyjnych zajęć w części teoretycznej;
- 30 godzin lekcyjnych zajęć w części praktycznej;
realizowanych w całości w formule stacjonarnej (wykluczona jest jakakolwiek forma zdalna - np. wideokonferencje lub bazująca na systemach e-lerningowych) przy stanowiskach wyposażonych w odpowiednie dla tematyki kursu licencjonowane oprogramowanie/podzespoły/narzędzia. Kurs musi mieć charakter zamknięty (będzie zorganizowane i zrealizowane wyłącznie dla wskazanej w opisie grupy uczestników, bez osób z zewnątrz). Miejsce realizacji kursu: Rzeszów.
Wykonawca zobowiązuje się do nieobciążania uczestników żadnymi dodatkowymi kosztami.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa:
2.1. Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowiący załącznik do specyfikacji (dostępny w oddzielny pliku)
2.2. projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego wraz z załącznikami
4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
80500000-9 - Usługi szkoleniowe
80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego
80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 60000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 60000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 60000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Politechnika Rzeszowska
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8130266999
7.3.3) Ulica: Al. Powstańców Warszawy
7.3.4) Miejscowość: Rzeszów
7.3.5) Kod pocztowy: 35-029
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 60000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-06-30| 2026-06-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |