Sukcesywne świadczenie usług konserwatorsko naprawczych związanych z bieżącą eksploatacją obiektów należących do Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
UNIWERSYTET MEDYCZNY W ŁODZI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00279789
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00279789/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-06-09 08:11
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7cb9eea0-ba0e-4fb5-98d4-47d5c625f042
- Identyfikator
- 7251843739
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Różne usługi w zakresie napraw i konserwacjiUsługi w zakresie napraw i konserwacji instalacji budynkowychRoboty remontowe i renowacyjne
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00279789 z dnia 2026-06-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Sukcesywne świadczenie usług konserwatorsko naprawczych związanych z bieżącą eksploatacją obiektów należących do Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTET MEDYCZNY W ŁODZI
1.3.) Oddział zamawiającego: UMed w Łodzi
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 473073308
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: al. Kościuszki 4
1.5.2.) Miejscowość: Łódź
1.5.3.) Kod pocztowy: 90-419
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: krzysztof.palaszewski@umed.lodz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://umed.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/12981291.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sukcesywne świadczenie usług konserwatorsko naprawczych związanych z bieżącą eksploatacją obiektów należących do Uniwersytetu Medycznego w Łodzi2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7cb9eea0-ba0e-4fb5-98d4-47d5c625f042
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00279789
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00043745/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.8 Sukcesywne świadczenie usług konserwatorsko-naprawczych związanych z bieżącą eksploatacją obiektów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00209414
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/16/2026/P
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Sukcesywne świadczenie usług konserwatorsko naprawczych związanych z bieżącą eksploatacją obiektów należących do Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.
4.5.3.) Główny kod CPV: 50800000-3 - Różne usługi w zakresie napraw i konserwacji
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
50700000-2 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji instalacji budynkowych
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu została złożona tylko jedna oferta. W dniu 14 maja 2026 r. Zamawiający dokonał wyboru oferty Wykonawcy jako najkorzystniejszej w przedmiotowym postępowaniu. Następnie, wiadomością elektroniczną z dnia 19 maja 2026 r., przekazaną za pośrednictwem platformy zakupowej prowadzonego postępowania, Wykonawca poinformował Zamawiającego o rezygnacji z podpisania umowy w sprawie zamówienia publicznego. Odmowa podpisania umowy stanowi uchylanie się od jej zawarcia w sprawie zamówienia publicznego. Z uwagi na fakt, iż w postępowaniu nie złożono innych ofert, które mogłyby zostać wybrane, Zamawiający był zobowiązany do unieważnienia postępowania.| 2026-06-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |