Remont odcinków dróg powiatowych Powiatu Gorlickiego
Powiatowy Zarząd Drogowy w Gorlicach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00279851
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00279851/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-09 08:36
- Lokalizacja
- Gorlice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-23260c66-ac46-4a92-b1df-bf47a038f7de
- Identyfikator
- 7381807274
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00279851 z dnia 2026-06-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont odcinków dróg powiatowych Powiatu Gorlickiego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Drogowy w Gorlicach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491936735
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Michalusa 18
1.5.2.) Miejscowość: Gorlice
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-300
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pzdgorlice@pzdgorlice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pzdgorlice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-23260c66-ac46-4a92-b1df-bf47a038f7de1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont odcinków dróg powiatowych Powiatu Gorlickiego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-23260c66-ac46-4a92-b1df-bf47a038f7de
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00279851
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00033173/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Remonty bieżące dróg i mostów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00232793
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PZD.272.6.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont odcinków dróg powiatowych:
1390K w km 13+750 – 13+790
1464K w km 3+010 – 3+090
1466K w km 6+640 – 6+730
1484K w km 5+630 – 5+670
1493K w km 6+335 – 6+375
1494K w km 3+400 – 3+700; 8+806 – 8+841; 9+785 – 9+830
1501K w km 1+750 – 1+770
1502K w km 2+870 – 2+940
1507K w km 3+647 – 3+772; 6+960 – 7+000; 7+142 – 7+159; 7+159 – 7+179; 7+280 – 7+410; 7+585 – 7+635; 8+605 – 8+630
polegający na frezowaniu nawierzchni, położeniu w-wy wiążącej, warstwy ścieralnej, ścięciu poboczy i ich uzupełnieniu
1391K w km 13+500 – 14+820
1478K w km 3+130 – 3+320
1496K w km 9+119 – 10+500
polegający na wymianie wpustów deszczowych
1462K w km 3+741 polegający na remoncie zatoki autobusowej.
Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 962425,47 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1376072,92 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 962425,47 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Drogowo Mostowe GODROM Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 491932915
7.3.4) Miejscowość: Gorlice
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 962425,47 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-07-31| 2026-06-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |