Głęboka termomodernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie Gminy Brzeźnica - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Brzeźnicy
Gmina Brzeźnica
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00279878
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00279878/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-09 08:41
- Lokalizacja
- Brzeźnica, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-df1d18df-8e5c-40eb-a11e-4926c1e9453d
- Identyfikator
- 5511123918
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty izolacyjneTynkowaniePokrywanie podłóg i ścianRoboty malarskie i szklarskieRoboty w zakresie różnych nawierzchniEnergia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00279878 z dnia 2026-06-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Głęboka termomodernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie Gminy Brzeźnica - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Brzeźnicy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Brzeźnica
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182048
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Krakowska 109
1.5.2.) Miejscowość: Brzeźnica
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-114
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.7.) Numer telefonu: 338792029
1.5.8.) Numer faksu: 338792092
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@brzeznica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.brzeznica.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-df1d18df-8e5c-40eb-a11e-4926c1e9453d1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Głęboka termomodernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie Gminy Brzeźnica - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Brzeźnicy2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-df1d18df-8e5c-40eb-a11e-4926c1e9453d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00279878
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00022481/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Głęboka termomodernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie Gminy Brzeźnica
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Program Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027, Priorytet 8 Fundusze europejskie dla sprawiedliwej transformacji Małopolski Zachodniej, Działanie 8.11 Transformacja energetyczna Typ projektu C. Kompleksowe inwestycje w renowację i dekarbonizację budynków z uwzględnieniem priorytetowego traktowania projektów uwzględniających zasady Nowego Europejskiego Bauhausu.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00215344
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.139.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Głęboka termomodernizacja budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Brzeźnicy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45410000-4 - Tynkowanie
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
09300000-2 - Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Na podstawie art. 260 ust. 1 i 2 ustawy Pzp Zamawiający – Gmina Brzeźnica informuje,że na podstawie art. 255 pkt 7 ustawy Pzp w związku z art. 255 pkt 3 ustawy Pzp dokonano unieważnienia postępowania.
W przedmiotowym postępowaniu jako najkorzystniejsza została wybrana oferta złożona przez Wykonawcę: STANISŁAW BARZYCKI ZAKŁAD BUDOWLANO MONTAŻOWY z siedzibą Kuków 121A , 34-206 Krzeszów. W dniu 08.06.2026 r. Wykonawca uchylił się od zawarcia umowy i odstąpił od jej podpisania.
Kolejna oferta w rankingu złożona przez SELL-BUD INWEST sp. z o.o. z siedzibą ul. Wincentego Witosa 65, 25-561 Kielce opiewa na kwotę 4 979 100,98 zł. Kwota ta przewyższa możliwości finansowe Zamawiającego ( 3 114 420,61 zł).
W związku z tym, że cena oferty z najniższą ceną spośród pozostałych ofert przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty, postępowanie podlega unieważnieniu.
| 2026-06-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |