Uzupełnienie bazy danych BDOT500 dla terenu miasta Pyzdry na podstawie pomiaru terenowego

POWIAT WRZESIŃSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00279919
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00279919/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-06-09 08:52
Lokalizacja
Września, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b50699ed-530e-4e6e-9eae-0e2ff7b495a9
Identyfikator
7891726801
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi bazy danychUsługi gromadzenia oraz scalania danych

Wykonawcy

1 przyznane

PAX GEODEZJA SP. Z O.O.Poznań, PL · lot 0
67 700 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00279919 z dnia 2026-06-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Uzupełnienie bazy danych BDOT500 dla terenu miasta Pyzdry na podstawie pomiaru terenowego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT WRZESIŃSKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631257905

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Fryderyka Chopina 10

1.5.2.) Miejscowość: Września

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-300

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@wrzesnia.powiat.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://wrzesnia.powiat.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/sp_wrzesnia

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Uzupełnienie bazy danych BDOT500 dla terenu miasta Pyzdry na podstawie pomiaru terenowego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b50699ed-530e-4e6e-9eae-0e2ff7b495a9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00279919

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00013574/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.10 Uzupełnienie bazy danych BDOT500 dla terenu miasta Pyzdry na podstawie pomiaru terenowego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00181591

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: NI.272.25.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 172372,36 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest uzupełnienie bazy danych BDOT500 dla terenu miasta Pyzdry na podstawie pomiaru terenowego.
Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący załącznik nr 5 do swz.

4.5.3.) Główny kod CPV: 72320000-4 - Usługi bazy danych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

72314000-9 - Usługi gromadzenia oraz scalania danych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 67700 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 297660 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 67700 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): It Geodezja Sp. z o.o.

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Pax Geodezja Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9721302807

7.3.3) Ulica: Obornicka 330

7.3.4) Miejscowość: Poznań

7.3.5) Kod pocztowy: 60-689

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 67700 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 190 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-06-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi