Dostawa i uruchomienie zarządzanych punktów dostępowych sieci bezprzewodowej i programowych tokenów do bezpiecznego, dwuetapowego logowania (2FA) w ramach projektu „Cyberbezpieczny Samorząd”
Powiat Przeworski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00279999
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00279999/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-06-09 09:10
- Lokalizacja
- Przeworsk, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3d980633-fe42-4913-b8e0-1a777fa115bc
- Identyfikator
- 7941691448
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00279999 z dnia 2026-06-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa i uruchomienie zarządzanych punktów dostępowych sieci bezprzewodowej i programowych tokenów do bezpiecznego, dwuetapowego logowania (2FA) w ramach projektu „Cyberbezpieczny Samorząd”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Przeworski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900252
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Jagiellońska 10
1.5.2.) Miejscowość: Przeworsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-200
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starosta@powiatprzeworsk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.powiatprzeworsk.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13102401.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa i uruchomienie zarządzanych punktów dostępowych sieci bezprzewodowej i programowych tokenów do bezpiecznego, dwuetapowego logowania (2FA) w ramach projektu „Cyberbezpieczny Samorząd”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3d980633-fe42-4913-b8e0-1a777fa115bc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00279999
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00031222/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.3 Realizacja zamówień na urządzenia i oprogramowanie z zakresu projektu "Cyberbezpieczny Samorząd"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie dotyczy projektu pod tytułem: „Kompleksowe wzmocnienie cyfrowego bezpieczeństwa w zakresie realizacji usług publicznych przez Starostwo Powiatowe w Przeworsku”, realizowanego w ramach programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC).2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00244622
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZ.272.11.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i uruchomienie zarządzanych punktów dostępowych sieci bezprzewodowej i programowych tokenów do bezpiecznego, dwuetapowego logowania (2FA) w ramach projektu „Cyberbezpieczny Samorząd” zwanego dalej w treści SWZ również „urządzeniem”.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawierający minimalne parametry techniczne oraz pozostałe wymagania Zamawiającego, został opisany w załączniku nr 1 do SWZ.
3. Warunki gwarancji:
1) Zamawiający wymaga udzielenia min. 36–miesięcznej gwarancji, na zaoferowany punkt dostępowy.
2) Rzeczywisty okres gwarancji zostanie ustalony na podstawie oświadczenia Wykonawcy zawartego w ofercie, gdyż okres gwarancji stanowi jedno z kryterium oceny ofert. Zamawiający określa go na okres w przedziale od 36 miesięcy (termin minimalny) do 60 miesięcy (termin maksymalny).
4. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na warunkach opisanych
w projektowanych postanowieniach umowy (PPU), stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 32427000-2 - System sieciowy
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
48730000-4 - Pakiety oprogramowania zabezpieczającego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu została złożona jedna oferta, podlegająca odrzuceniu. W świetle powyższego Zamawiający zobligowany jest unieważnić postępowanie na podstawie art. 255 pkt 2) ustawy Pzp.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
| 2026-06-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |