BUDOWA CENTRUM AUTOMATYZACJI PROCESÓW W RAMACH PROJEKTU PN.”CYFROWA TRANSFORMACJA WMCCP- NOWOCZESNE TECHNOLOGIE DLA ZDROWIA”

Warmińsko-Mazurskie Centrum Chorób Płuc w Olsztynie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00280000
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00280000/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-06-09 09:10
Lokalizacja
Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-10c982e5-2989-4ede-8905-98f3f60c2063
Identyfikator
7392954808
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia

Wykonawcy

2 przyznane

BOC INFORMATION TECHNOLOGIES CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
920 040 PLN
E-TRUST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄReda, PL · lot 1
347 733,3 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00280000 z dnia 2026-06-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
BUDOWA CENTRUM AUTOMATYZACJI PROCESÓW W RAMACH PROJEKTU PN.”CYFROWA TRANSFORMACJA WMCCP- NOWOCZESNE TECHNOLOGIE DLA ZDROWIA”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Warmińsko-Mazurskie Centrum Chorób Płuc w Olsztynie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000295739

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jagiellońska 78

1.5.2.) Miejscowość: Olsztyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 10-357

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mkin@wmccp.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://wmccp.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://wmccp.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

BUDOWA CENTRUM AUTOMATYZACJI PROCESÓW W RAMACH PROJEKTU PN.”CYFROWA TRANSFORMACJA WMCCP- NOWOCZESNE TECHNOLOGIE DLA ZDROWIA”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-10c982e5-2989-4ede-8905-98f3f60c2063

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00280000

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00127830/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

2.2.3 Modernizacja systemów i infrastruktury sprzętowej w ramach projektu „Cyfrowa transformacja WMCCP – nowoczesne technologie dla zdrowia”, cz. 5

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Program Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, dla Priorytetu Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia - część grantowa Działanie: D1.1.2. Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00137596

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SZP.2420.15.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 651284,21

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 1 obejmuje wdrożenie środowiska zarządzania procesami i automatyzacją, w szczególności:
a) opracowanie standardów zarządzania procesami oraz dokumentacji analitycznej procesów wskazanych przez Zamawiającego,
b) dostawę, wdrożenie oraz wsparcie systemu klasy BPM służącego modelowaniu i zarządzaniu procesami,
c) zaprojektowanie i wdrożenie środowiska zarządzania automatyzacją procesów (RPA) wraz z monitorowaniem scenariuszy automatyzacji,
d) zaprojektowanie i wdrożenie generatora kokpitów zarządczych wraz z mechanizmami raportowania,
e) wykonanie integratorów danych zapewniających zasilanie warstwy raportowej,
f) przeprowadzenie analiz procesów klinicznych oraz opracowanie modelu docelowego ich realizacji,
g) szkolenia użytkowników oraz wsparcie eksploatacyjne systemów wdrożonych w ramach umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 72000000-5 - Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia

4.5.5.) Wartość części: 560755,70 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 2 obejmuje analizę procesów medycznych oraz opracowanie docelowego modelu obsługi pacjentów hospitalizowanych, w szczególności:
a) analizę procesów klinicznych związanych z hospitalizacją pacjentów,
b) opracowanie docelowego modelu obsługi pacjenta w powiązaniu z planowanym wdrożeniem systemów informatycznych,
c) analizę mobilnej obsługi pacjenta przez personel medyczny,
d) opracowanie mechanizmów bieżącego nadzoru klinicznego oraz wsparcia Zespołów Wczesnego Reagowania,
e) przygotowanie koncepcji wizualizacji danych klinicznych (np. cyfrowe tablice oddziałowe),
f) opracowanie rozwiązań zapewniających ciągłość działania w warunkach czasowego braku łączności,
g) przygotowanie dokumentacji analitycznej stanowiącej podstawę określenia wymagań funkcjonalnych przyszłego systemu informatycznego oraz przygotowania postępowania zakupowego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 72000000-5 - Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia

4.5.5.) Wartość części: 240323,90 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 711432 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 920040 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 920040 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BOC Information Technologies Consulting Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 015307468

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 920040 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 233700 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 347733,30 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 347733,30 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: E-Trust Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 140998317

7.3.4) Miejscowość: Reda

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 347733,30 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni

2026-06-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi