Dostawa przyrządów diagnostycznych i urządzeń laboratoryjnych na potrzeby jednostek PUM w Szczecinie

Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00280046
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00280046/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-06-09 09:24
Lokalizacja
Szczecin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b8e0cdd1-fd00-4d32-bb8b-9a934bc769fd
Identyfikator
8520006757
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia medyczneUrządzenia diagnostyczne

Wykonawcy

4 przyznane

BIOKOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAJanki, PL · lot 0
234 900 PLN
DANUTA KATRYŃSKABiałystok, PL · lot 2
38 216,1 PLN
BIOKOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAJanki, PL · lot 3
150 342,49 PLN
OPTOTECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWANiepołomice, PL · lot 4
44 112,43 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00280046 z dnia 2026-06-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa przyrządów diagnostycznych i urządzeń laboratoryjnych na potrzeby jednostek PUM w Szczecinie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288886

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rybacka 1

1.5.2.) Miejscowość: Szczecin

1.5.3.) Kod pocztowy: 70-204

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@pum.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pum.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1300134

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Nauka i edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa przyrządów diagnostycznych i urządzeń laboratoryjnych na potrzeby jednostek PUM w Szczecinie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b8e0cdd1-fd00-4d32-bb8b-9a934bc769fd

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00280046

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

„Modernizacja i wyposażenie obiektów dydaktycznych Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie zapewniające zwiększenie liczby absolwentów na kierunku lekarskim i lekarsko-dentystycznym” - nr KPOD.07.05-IP.10-0021/24 będącego elementem Inwestycji D2.1.1 pn. „Inwestycje związane z modernizacją i doposażeniem obiektów dydaktycznych oraz zwiększeniem liczby osób podejmujących studia medyczne”.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00223011

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZP.275.39.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przyrządów diagnostycznych i urządzeń laboratoryjnych na potrzeby jednostek PUM w Szczecinie - w tym: część nr 1: Dostawa zestawów otolaryngologicznych dla Kliniki Otolaryngologii Dorosłych i Dzieci i Onkologii Laryngologicznej PUM;
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załączniku nr 1 SWZ.
3. Za każdym razem, gdy w dokumentach zamówienia zamawiający wspomina o ofercie i o czynnościach podejmowanych względem wykonawców, ofert, podmiotowych środków dowodowych i innych, ma to zastosowanie do każdej części postępowania.
4. Jeśliby w opisie przedmiotu zamówienia znalazło się wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty dostarczane przez konkretnego Wykonawcę (nazwy własne), to nastąpiło to jako wskazanie rozwiązania przykładowego. Dopuszcza się zaoferowanie rozwiązań równoważnych przy zachowaniu takich samych (minimalnych) lub nie gorszych parametrów technicznych, jakościowych oraz funkcjonalnych, których zastosowanie w żaden sposób nie wpłynie negatywnie na prawidłowe funkcjonowanie rozwiązań przyjętych w opisie przedmiotu zamówienia.
5. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia uregulowane są we Wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33100000-1 - Urządzenia medyczne

4.5.5.) Wartość części: 191000 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przyrządów diagnostycznych i urządzeń laboratoryjnych na potrzeby jednostek PUM w Szczecinie - w tym: część nr 2: Dostawa wideo-laryngoskopu inkubacyjnego dla Centrum Symulacji Medycznej PUM;
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załączniku nr 1 SWZ.
3. Za każdym razem, gdy w dokumentach zamówienia zamawiający wspomina o ofercie i o czynnościach podejmowanych względem wykonawców, ofert, podmiotowych środków dowodowych i innych, ma to zastosowanie do każdej części postępowania.
4. Jeśliby w opisie przedmiotu zamówienia znalazło się wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty dostarczane przez konkretnego Wykonawcę (nazwy własne), to nastąpiło to jako wskazanie rozwiązania przykładowego. Dopuszcza się zaoferowanie rozwiązań równoważnych przy zachowaniu takich samych (minimalnych) lub nie gorszych parametrów technicznych, jakościowych oraz funkcjonalnych, których zastosowanie w żaden sposób nie wpłynie negatywnie na prawidłowe funkcjonowanie rozwiązań przyjętych w opisie przedmiotu zamówienia.
5. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia uregulowane są we Wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33100000-1 - Urządzenia medyczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

33124100-6 - Urządzenia diagnostyczne

4.5.5.) Wartość części: 166800 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przyrządów diagnostycznych i urządzeń laboratoryjnych na potrzeby jednostek PUM w Szczecinie - w tym: część nr 3: Dostawa wytrząsarki orbitalnej z inkubacją dla Zakładu Biologii, Parazytologii i Botaniki Farmaceutycznej PUM;
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załączniku nr 1 SWZ.
3. Za każdym razem, gdy w dokumentach zamówienia zamawiający wspomina o ofercie i o czynnościach podejmowanych względem wykonawców, ofert, podmiotowych środków dowodowych i innych, ma to zastosowanie do każdej części postępowania.
4. Jeśliby w opisie przedmiotu zamówienia znalazło się wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty dostarczane przez konkretnego Wykonawcę (nazwy własne), to nastąpiło to jako wskazanie rozwiązania przykładowego. Dopuszcza się zaoferowanie rozwiązań równoważnych przy zachowaniu takich samych (minimalnych) lub nie gorszych parametrów technicznych, jakościowych oraz funkcjonalnych, których zastosowanie w żaden sposób nie wpłynie negatywnie na prawidłowe funkcjonowanie rozwiązań przyjętych w opisie przedmiotu zamówienia.
5. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia uregulowane są we Wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33100000-1 - Urządzenia medyczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

33124100-6 - Urządzenia diagnostyczne

4.5.5.) Wartość części: 43000 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przyrządów diagnostycznych i urządzeń laboratoryjnych na potrzeby jednostek PUM w Szczecinie - w tym: część nr 4: Dostawa czytnika mikropłytek dla Zakładu Biologii, Parazytologii i Botaniki Farmaceutycznej PUM;
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załączniku nr 1 SWZ.
3. Za każdym razem, gdy w dokumentach zamówienia zamawiający wspomina o ofercie i o czynnościach podejmowanych względem wykonawców, ofert, podmiotowych środków dowodowych i innych, ma to zastosowanie do każdej części postępowania.
4. Jeśliby w opisie przedmiotu zamówienia znalazło się wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty dostarczane przez konkretnego Wykonawcę (nazwy własne), to nastąpiło to jako wskazanie rozwiązania przykładowego. Dopuszcza się zaoferowanie rozwiązań równoważnych przy zachowaniu takich samych (minimalnych) lub nie gorszych parametrów technicznych, jakościowych oraz funkcjonalnych, których zastosowanie w żaden sposób nie wpłynie negatywnie na prawidłowe funkcjonowanie rozwiązań przyjętych w opisie przedmiotu zamówienia.
5. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia uregulowane są we Wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33100000-1 - Urządzenia medyczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

33124100-6 - Urządzenia diagnostyczne

4.5.5.) Wartość części: 117279,67 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przyrządów diagnostycznych i urządzeń laboratoryjnych na potrzeby jednostek PUM w Szczecinie - w tym: część nr 5: Dostawa przenośnego pulpilometru neurologicznego dla Katedry Anestezjologii i Intensywnej Terapii PUM;
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załączniku nr 1 SWZ.
3. Za każdym razem, gdy w dokumentach zamówienia zamawiający wspomina o ofercie i o czynnościach podejmowanych względem wykonawców, ofert, podmiotowych środków dowodowych i innych, ma to zastosowanie do każdej części postępowania.
4. Jeśliby w opisie przedmiotu zamówienia znalazło się wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty dostarczane przez konkretnego Wykonawcę (nazwy własne), to nastąpiło to jako wskazanie rozwiązania przykładowego. Dopuszcza się zaoferowanie rozwiązań równoważnych przy zachowaniu takich samych (minimalnych) lub nie gorszych parametrów technicznych, jakościowych oraz funkcjonalnych, których zastosowanie w żaden sposób nie wpłynie negatywnie na prawidłowe funkcjonowanie rozwiązań przyjętych w opisie przedmiotu zamówienia.
5. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia uregulowane są we Wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33100000-1 - Urządzenia medyczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

33124100-6 - Urządzenia diagnostyczne

4.5.5.) Wartość części: 40844 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 234900 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 234900 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 234900 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6793229260

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5271011366

7.3.3) Ulica: ul. Kolejowa 2

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 30-805

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 234900 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-06-19

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Na część nr 2 postępowania wpłynęła jedna oferta, która została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Prawo zamówień publicznych,
tj. wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 38216,10 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 38216,10 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 38216,10 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DANLAB Danuta Katryńska

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6852047455

7.3.3) Ulica: ul. Handlowa 6D

7.3.4) Miejscowość: Białystok

7.3.5) Kod pocztowy: 15-399

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 38216,10 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-06-19

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 150342,49 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 150342,49 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 150342,49 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BIOKOM Sp. z o.o. Sp. K.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5271011366

7.3.3) Ulica: ul. Wspólna 3

7.3.4) Miejscowość: Janki

7.3.5) Kod pocztowy: 05-090

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 150342,49 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-06-19

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 44112,43 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 44112,43 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 44112,43 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Optotech Sp. z.o.o Sp. k.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 683-20-98-254

7.3.3) Ulica: ul. Wimmera 67E

7.3.4) Miejscowość: Niepołomice

7.3.5) Kod pocztowy: 32-005

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 44112,43 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-06-19
2026-06-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy