Wynajem powierzchni wystawienniczej wraz z pakietem świadczeń promocyjnych podczas dwóch edycji wydarzenia Game Industry Conference w 2026 roku
Miasto Stołeczne Warszawa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00280475
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00280475/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-06-09 11:00
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5384b123-2eb8-4d60-8b16-985ae54893a9
- Identyfikator
- 5252248481
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00280475 z dnia 2026-06-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wynajem powierzchni wystawienniczej wraz z pakietem świadczeń promocyjnych podczas dwóch edycji wydarzenia Game Industry Conference w 2026 roku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa
1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd m.st. Warszawy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015259640
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pl. Bankowy 3/5
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-950
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniabzp@um.warszawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.um.warszawa.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wynajem powierzchni wystawienniczej wraz z pakietem świadczeń promocyjnych podczas dwóch edycji wydarzenia Game Industry Conference w 2026 roku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5384b123-2eb8-4d60-8b16-985ae54893a9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00280475
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00608181/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.96 Wynajem powierzchni wystawienniczej wraz z pakietem świadczeń promocyjnych podczas dwóch edycji wydarzenia Game Industry Conference w 2026 roku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Uzasadnienie prawne: art. 305 pkt 1 w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawyPzp.
Uzasadnienie faktyczne: Fundacja Vitruvio jest jedynym organizatorem wydarzenia o nazwie Game Industry Conference oraz jedynym podmiotem odpowiedzialnym za dystrybucję pakietów promocyjnych.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/JŻE/271/II-83/26
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem Umowy jest wynajem powierzchni wystawienniczej wraz z pakietem świadczeń promocyjnych podczas dwóch edycji wydarzenia organizowanego pod nazwą Game Industry Conference w 2026 roku, zwanych dalej łącznie „Wydarzeniami” a oddzielnie „Wydarzeniem”, które odbędą się w formule stacjonarnej:
1) w dniach 25 - 27 czerwca 2026 r. w Katowicach (International Conference Centre przy Placu Sławika i Antalla 1) oraz,
2) w dniach 21 - 24 października 2026 r. w Poznaniu (MTP – Poznań International Fair, Congress Center, przy ul. Głogowskiej 14).
4.5.3.) Główny kod CPV: 79342200-5 - Usługi w zakresie promocji
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Fundacja Vitruvio
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7831756276
7.3.3) Ulica: ul. Wierzbięcice 57/2
7.3.4) Miejscowość: Poznań
7.3.5) Kod pocztowy: 61-547
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 375150,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-11-06| 2026-06-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |