Częściowy remont konstrukcji i pokrycia dachowego budynku archiwum

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. św. Rafała w Czerwonej Górze

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00280520
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00280520/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-09 11:11
Lokalizacja
Chęciny, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c13ba2e1-b41b-49ca-96b2-af2ad2775739
Identyfikator
9591289964
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wykonywanie pokryć dachowychUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaRoboty budowlaneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychIzolowanie dachuUszczelnianie dachuRoboty remontowe i renowacyjneRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeInne instalacje elektryczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00280520 z dnia 2026-06-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Częściowy remont konstrukcji i pokrycia dachowego budynku archiwum

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. św. Rafała w Czerwonej Górze

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000296213

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Czerwona Góra 10

1.5.2.) Miejscowość: Chęciny

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-060

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@czerwonagora.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czerwonagora.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.czerwonagora.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Częściowy remont konstrukcji i pokrycia dachowego budynku archiwum

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c13ba2e1-b41b-49ca-96b2-af2ad2775739

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00280520

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00047726/22/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.15 Remont pokrycia dachowego w budynku archiwalnym

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00256760

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-1028-2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

2. Zamówienie jest realizowane w ramach dofinansowania z budżetu Samorządu Województwa Świętokrzyskiego. Umowa nr 2/D/2560/2026 z dnia 24.03.2026 r. pn. „Przeprowadzenie remontów infrastruktury w WSS im. Św. Rafała w Czerwonej Górze‘’ - Harmonogram rzeczowo-finansowy, pozycja: nr 3: „Częściowy remont konstrukcji i pokrycia dachowego budynku archiwum ”.
3. Opis przedmiotu zamówienia zawiera:
- załącznik nr 9 do SWZ – „Program Funkcjonalno – Użytkowy wraz z załącznikami”
4. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia zostały zawarte w projektowanych postanowieniach umowy - załącznik nr 4 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45000000-7 - Roboty budowlane

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45261410-1 - Izolowanie dachu

45261420-4 - Uszczelnianie dachu

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45317000-2 - Inne instalacje elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

w powyższym postępowaniu nie złożono żadnej oferty.
2026-06-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane