Dostawa papieru ksero dla placówek oświatowych Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy oraz Dzielnicowego Biura Finansów Oświaty Bemowo m.st. Warszawy

Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Bemowo m.st. Warszawy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00280542
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00280542/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-06-09 11:15
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-49aff5db-0b97-4a37-8df3-453b85b5017b
Identyfikator
5222726651
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Papier kserograficzny

Wykonawcy

1 przyznane

EKO BIURO MARCIN KICIŃSKI I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNAWarszawa, PL · lot 0
174 144,24 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00280542 z dnia 2026-06-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa papieru ksero dla placówek oświatowych Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy oraz Dzielnicowego Biura Finansów Oświaty Bemowo m.st. Warszawy

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi zamawiający centralny

1.2.) Nazwa zamawiającego: Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Bemowo m.st. Warszawy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015740538

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rzędzińska 3

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 01-368

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dbfobem@eduwarszawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: dbfobemowo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://dbfobemowo.ezamawiajacy.pl/pn/DBFOBEMOWO/demand/280054/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


finanse

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa papieru ksero dla placówek oświatowych Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy oraz Dzielnicowego Biura Finansów Oświaty Bemowo m.st. Warszawy

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-49aff5db-0b97-4a37-8df3-453b85b5017b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00280542

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00092871/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Dostawy papieru kserograficznego do placówek oświatowych m.st. Warszawy dzielnicy Bemowo

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00217921

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 7/2026/DBFO

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa papieru ksero w formacie A4 i A3 do Dzielnicowego Biura Finansów Oświaty Bemowo m.st. Warszawy oraz 33 placówek oświatowych Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy.
Szczegółowy wykaz rodzajów papieru ksero znajduje się w załączniku nr 3 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30197644-2 - Papier kserograficzny

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 174144,24 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 181401,38 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 174144,24 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EKO BIURO MARCIN KICIŃSKI I WSPÓLNICY SP.J.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5261011011

7.3.3) Ulica: Pola Karolińskie 4

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-220

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 174144,24 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-31
2026-06-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy