Usługa realizacji przyłącza energetycznego na potrzeby tymczasowego obozowiska kontenerowego w m. Czeremcha

25. Wojskowy Oddział Gospodarczy w Białymstoku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00280638
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00280638/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-06-09 11:34
Lokalizacja
Białystok, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-957de21f-b64b-4331-a242-b3c65cfd723d
Identyfikator
5423224755
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi budowlane

Wykonawcy

1 przyznane

SYLWIA OLSZEWSKAGiełczyn, PL · lot 0
450 180 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00280638 z dnia 2026-06-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa realizacji przyłącza energetycznego na potrzeby tymczasowego obozowiska kontenerowego w m. Czeremcha

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: 25. Wojskowy Oddział Gospodarczy w Białymstoku

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 200689828

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kawaleryjska 70

1.5.2.) Miejscowość: Białystok

1.5.3.) Kod pocztowy: 15-325

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 25wog.kancelaria@ron.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.25wog.wp.mil.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1309146

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa realizacji przyłącza energetycznego na potrzeby tymczasowego obozowiska kontenerowego w m. Czeremcha

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-957de21f-b64b-4331-a242-b3c65cfd723d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00280638

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00033905/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.13 Usługa realizacji przyłącza energetycznego na potrzeby tymczasowego obozowiska kontenerowego w m. Czeremcha

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00239482

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 36/W1/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa ma na celu zapewnienie energii elektrycznej na tymczasowym obozowisku kontenerowym w m. Czeremcha o powierzchni ok 10 625 m2. Realizacja prac umożliwi zasilanie ok 90 kontenerów mieszkalnych, ok 10 kontenerów sanitarnych, 2 kontenerów wartowniczych, 2 hal namiotowych, pralni, stołówki, kontenerów chłodniczych, kontenerów magazynowych, zmywalni, stanowiska obsługi i naprawy pojazdów, oświetlenia itd.
Schematy złącz, układ sieci oraz lokalizację złącz załączone są w opracowaniu. Złącza wykonać w obudowach wykonanych z estroduru. Każde ze złącz należy uziemić. Rezystancja uziemienia powinna wynosić poniżej 10Ω. Uziemienie należy wykonać jako szpilkowe.
Kabel YAKXS 4x1x300 mm2 należy układać na głębokości około 80 cm, na 10 cm warstwie piasku. Kabel wyposażyć w oznaczniki umieszczane co 10 m z trwale umieszczoną informacją zawierającą: typ kabla, relację kabla, długość, rok budowy oraz właściciela. Na kabel należy nasypać 15 cm piasku, a następnie grunt rodzimy. 25 cm nad kablem należy umieścić folię ostrzegawczą koloru niebieskiego. Resztę należy przysypać gruntem rodzimym. Kable pod przejazdami oraz drogami wykonać w rurach osłonowych.
Instalacje elektroenergetyczne kablowe nN 0,4 kV będą pracowały w układzie sieci TN-C. Planuje się system dodatkowej ochrony od porażeń- samoczynne wyłączenie zasilania
w wymaganym czasie 5s z zastosowaniem bezpieczników topikowych oraz wyłączników instalacyjnych

4.5.3.) Główny kod CPV: 71315000-9 - Usługi budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 450180 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 840966,99 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 450180 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: INSBUD Sylwia Olszewska

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8631622057

7.3.4) Miejscowość: Łomża, Giełczyn

7.3.5) Kod pocztowy: 18-400

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 450180 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 dni

2026-06-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi