Dostawy palet drewnianych

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metali Nieżelaznych

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00515266
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00515266/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-09-25 10:58
Lokalizacja
Gliwice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-792d2ec4-b943-45a6-958b-506991e158fc
Identyfikator
6310200771
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Palety

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00515266 z dnia 2024-09-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawy palet drewnianych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metali Nieżelaznych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000027542

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Sowińskiego 5

1.5.2.) Miejscowość: Gliwice

1.5.3.) Kod pocztowy: 44-100

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi.legnica@imn.lukasiewicz.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.imn.legnica.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Jednostka badawczo-rozwojowa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawy palet drewnianych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-792d2ec4-b943-45a6-958b-506991e158fc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00515266

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00422195

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/L/49/24

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I obejmuje dostawy nowych lub używanych palet drewnianych dla:
- Działu Produkcji Materiałów Ściernych (TPMŚ) w ilości 9000 szt.;
- Działu Recyklingu Chemicznego (TRC) w ilości 400 szt.
Parametry techniczne: palety ładunkowe, płaskie, czterowejściowe o wymiarach 1200 x 800, jasne lub szare przeznaczone do formowania jednostek transportowych, wykonane na wzór palet drewnianych typu Euro, z zastosowaniem elementów składowych innych niż wymagane w normie PN-M-78216:1997. Długość palety 1200 mm; szerokość palety 800 mm; grubość desek wierzchnich min. 22 mm; szerokość wsporników min. 100 mm; odległość pomiędzy deskami wierzchnimi max. 50 mm; wilgotność palety do 22%; ładowność 1200 kg.

4.5.3.) Główny kod CPV: 44143000-4 - Palety

4.5.5.) Wartość części: 222568,50 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II obejmuje dostawy używanych palet drewnianych typu Euro dla:
- Działu Produkcji Materiałów Ściernych (TPMŚ) w ilości 250 szt.;
- Działu Recyklingu Chemicznego w ilości 150 szt.
Parametry techniczne: palety ładunkowe, płaskie, czterowejściowe o wymiarach 1200 x 800, jasne lub szare przeznaczone do formowania jednostek transportowych, spełniające warunki wymagane w normie Europejskiej UNE-EN 13698-1. Długość palety 1200 mm; szerokość palety 800 mm, szerokość wsporników 144 mm, ładowność 1200 kg.

4.5.3.) Główny kod CPV: 44143000-4 - Palety

4.5.5.) Wartość części: 15252,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta z najniższą ceną złożona w niniejszym postępowaniu przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wykonawca, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza uchylił się od zawarcia umowy w niniejszym postępowaniu.

2024-09-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy