„Wzmocnienie ochrony danych poprzez rozwój infrastruktury IT w Urzędzie Miejskim w Poniatowej”

Gmina Poniatowa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00280668
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00280668/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-06-09 11:39
Lokalizacja
Poniatowa, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-915b01f3-ee34-4105-81fb-e1077ad437bc
Identyfikator
7171801288
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia awaryjne i zabezpieczająceSerweryUrządzenia do przechowywania i odczytu danychUrządzenia sieciowePrzełącznikiPakiety oprogramowania bramowegoPakiety oprogramowania informatycznegoRóżne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00280668 z dnia 2026-06-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Wzmocnienie ochrony danych poprzez rozwój infrastruktury IT w Urzędzie Miejskim w Poniatowej”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Poniatowa

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431020144

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Młodzieżowa 2

1.5.2.) Miejscowość: Poniatowa

1.5.3.) Kod pocztowy: 24-320

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.7.) Numer telefonu: 81 820 48 36

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@um.poniatowa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.umponiatowa.bip.lubelskie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://przetargi.um.poniatowa.pl/#/offer/c047f47d-2cae-45a5-8ebf-a829c5ffcd6f

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Wzmocnienie ochrony danych poprzez rozwój infrastruktury IT w Urzędzie Miejskim w Poniatowej”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-915b01f3-ee34-4105-81fb-e1077ad437bc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00280668

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00036765/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Wzmocnienie ochrony danych poprzez rozwój infrastruktury IT w Urzędzie Miejskim w Poniatowej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zadanie realizowane jest w ramach projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd”, finansowanego ze środków Programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021–2027 (FERC), Działanie 2.2. pn. „Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa” pn: Zwiększenie cyfryzacji i poziomu cyberbezpieczeństwa Urzędu Gminy Poniatowa.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00107938

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: INP.271.8.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 866550 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 460050 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja dostawy, instalacji, konfiguracji, wdrożenia, uruchomienia oraz testów sprzętu i oprogramowania zgodnie z zakresem opisanym w Załączniku nr 1 do SWZ – Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ).
2. Zadanie realizowane jest w ramach projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd”, finansowanego ze środków Programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021–2027 (FERC), Działanie 2.2. pn. „Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa” pn: Zwiększenie cyfryzacji i poziomu cyberbezpieczeństwa Urzędu Gminy Poniatowa.
3. Zakres rzeczowy obejmuje w szczególności dostawę, instalację, konfigurację, wdrożenie, uruchomienie oraz przeprowadzenie testów sprzętu i oprogramowania podnoszącego poziom cyberbezpieczeństwa Zamawiającego takiego jak:
1) Serwer (1 szt.)
2) Serwer Nas do kopii Zapasowych (2 szt.)
3) Serwer Nas do zbierania i analizy logów (1 szt.)
4) Macierz Dyskowa (1 szt.)
5) UTM (1 szt.)
6) Centralny UPS (1 szt.)
7) Oprogramowanie antywirusowe (1 szt.)
8) Zarządzalne Urządzenia Sieciowe (2 szt.)
9) Oprogramowanie do zarządzania i aktualizacji systemów operacyjnych i oprogramowania na stacjach roboczych, serwerach, urządzeniach sieciowych (1 szt.)
10) Oprogramowanie do monitorowania infrastruktury informatycznej (1 szt.)

4.5.3.) Główny kod CPV: 35100000-5 - Urządzenia awaryjne i zabezpieczające

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

48820000-2 - Serwery

30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych

32420000-3 - Urządzenia sieciowe

31214100-0 - Przełączniki

48219100-7 - Pakiety oprogramowania bramowego

48517000-5 - Pakiety oprogramowania informatycznego

48900000-7 - Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

postępowanie obarczone jest wadą niemożliwą do usunięcia, która uniemożliwia zawarcie ważnej i niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 553746,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 553746 PLN

2026-06-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy