Sprz.,instal. oraz konf. serwerów oraz oprogram. kontrolera domeny wykorzyst. mech. wirtualiz. oraz techn. wysokiej dostęp. wraz z zasil. awaryjnym-w ramach proj."Cyberbezp. Samorząd-UGDrużbice"Et.III
GMINA DRUŻBICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00280673
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00280673/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-06-09 11:41
- Lokalizacja
- Drużbice, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c57d5a68-14a2-4811-ade6-34f275a2c89c
- Identyfikator
- 7692048540
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00280673 z dnia 2026-06-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sprz.,instal. oraz konf. serwerów oraz oprogram. kontrolera domeny wykorzyst. mech. wirtualiz. oraz techn. wysokiej dostęp. wraz z zasil. awaryjnym-w ramach proj."Cyberbezp. Samorząd-UGDrużbice"Et.III
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA DRUŻBICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648089
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 77 A
1.5.2.) Miejscowość: Drużbice
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-403
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.7.) Numer telefonu: 044-631-10-78 (79)
1.5.8.) Numer faksu: 44 631 12 59
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@druzbice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.druzbice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c57d5a68-14a2-4811-ade6-34f275a2c89c1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sprz.,instal. oraz konf. serwerów oraz oprogram. kontrolera domeny wykorzyst. mech. wirtualiz. oraz techn. wysokiej dostęp. wraz z zasil. awaryjnym-w ramach proj."Cyberbezp. Samorząd-UGDrużbice"Et.III2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c57d5a68-14a2-4811-ade6-34f275a2c89c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00280673
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00080248/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Realizacja Projektu "Cyberbezpieczny Samorząd - Urząd Gminy Drużbice" w zakresie obszaru technicznego (m.in. zakup zapór sieciowych, serwerów, oprogramowania, przełączników sieciowych)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
„Cyberbezpieczny Samorząd – Urząd Gminy Drużbice” współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Europejskiego na Rozwój Cyfrowy (FERC) 2021-2027 Priorytet II „Zaawansowane usługi cyfrowe” działanie 2.2. „Wzmocnienie krajowego systemu bezpieczeństwa”2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00186563
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.5.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 39227,65 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1. Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż, instalacja oraz konfiguracja serwerów oraz oprogramowania kontrolera domeny wykorzystując mechanizmy wirtualizacji oraz technologię wysokiej dostępności wraz z zasilaniem awaryjnym – w ramach projektu „Cyberbezpieczny Samorząd – Urząd Gminy Drużbice” Etap III.
4.2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:
1) dostawę serwerów w ilości 2 sztuk wraz z wyposażeniem,
2) dostawę zasilaczy awaryjnych UPS w ilości 2 sztuk, zapewniając podtrzymanie pracy infrastruktury,
3) dostawę oraz wdrożenie oprogramowania niezbędnego do funkcjonowania środowiska serwerowego,
4) wdrożenie środowiska wirtualizacji oraz konfigurację mechanizmów wysokiej dostępności (HA),
5) instalację, montaż oraz konfigurację wszystkich elementów infrastruktury w siedzibie Zamawiającego,
6) integrację dostarczonych komponentów w spójne środowisko informatyczne gotowe do pracy produkcyjnej,
7) przeprowadzenie testów poprawności działania wdrożonego rozwiązania oraz przygotowanie raportu z testów,
8) opracowanie i przekazanie dokumentacji podwykonawczej, w tym dokumentacji technicznej, procedur administracyjnych oraz procedur odtworzeniowych (bacup/DR),
9) przekazanie systemu do zużytkowania po pozytywnym zakończeniu testów i akceptacji Zamawiającego,
10) przeprowadzenie instruktażu dla administratorów,
4.5.3.) Główny kod CPV: 48820000-2 - Serwery
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
48710000-8 - Pakiety oprogramowania do kopii zapasowych i odzyskiwania
48821000-9 - Serwery sieciowe
48210000-3 - Pakiety oprogramowania dla sieci
48219100-7 - Pakiety oprogramowania bramowego
48982000-5 - Pakiety oprogramowania do zarządzania konfiguracją
42961100-1 - System kontroli dostępu
32420000-3 - Urządzenia sieciowe
32425000-8 - Sieciowy system operacyjny
31122000-7 - Jednostki prądotwórcze
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 49400,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 167700,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 49400,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AMZ NIKO ZBIGNIEW ZAWODZIŃSKI
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7691563524
7.3.3) Ulica: ul. Mielczarskiego 38 a
7.3.4) Miejscowość: Bełchatów
7.3.5) Kod pocztowy: 97-400
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 49400,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni
| 2026-06-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |