,Zakup i dostawa kruszywa do remontu dróg gminnych .

Gmina Haczów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00280843
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00280843/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-06-09 12:12
Lokalizacja
Haczów, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6fbd7ae1-5019-45d5-bb71-2cd7df184279
Identyfikator
6861558238
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Kruszywo

Wykonawcy

1 przyznane

"WOLBUD 95" PPHT ANDRZEJ WOLANIN SPÓŁKA JAWNAPrzysietnica, PL · lot 0
193 503,6 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00280843 z dnia 2026-06-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
,Zakup i dostawa kruszywa do remontu dróg gminnych .

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Haczów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440206

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Haczów nr 573

1.5.2.) Miejscowość: Haczów

1.5.3.) Kod pocztowy: 36-213

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński

1.5.7.) Numer telefonu: 134391002

1.5.8.) Numer faksu: 134391696

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@haczow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.haczow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://haczow.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

,Zakup i dostawa kruszywa do remontu dróg gminnych .

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6fbd7ae1-5019-45d5-bb71-2cd7df184279

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00280843

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00034251/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Zakup i dostawa kruszywa do remontu dróg gminnych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00249122

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IIG.271.12.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 205815,60 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa: 880 ton klińca frakcji 4,0 – 31,5 mm oraz 610 ton pospółki żwirowo-piaskowej frakcji 0-63 z przeznaczeniem do remontu dróg gminnych i wewnętrznych na wskazane przez Zamawiającego miejsca ( w poszczególnych miejscowościach gminy oraz ich rozwiezienie na drogi gminne i wewnętrzne. Zamawiający wymaga aby do rozwiezienia kruszywa na poszczególne drogi wykonawca użył samochodu/ samochodów z wywrotką o dopuszczalnej masie całkowitej nie przekraczającej 5 ton. Niezbędne jest też do wykonania prac użycie ładowarki. Ze względu na to ze część dróg wymaga położenia kruszywa w koleinach bezpośrednio na drodze, wykonawca powinien posiadać na samochodach kliny, łańcuszki umożliwiające bezpośrednie ułożenie kruszywa z poruszającego się pojazdu.
Każda partia dostarczonego klińca, i pospółki na place w poszczególnych miejscowościach , ma być zważona, a jego odbiór potwierdzony na piśmie przez upoważnionego pracownika Urzędu Gminy,
2.Zamawiający zastrzega sobie także prawo udziału w ważeniu materiału bezpośrednio w miejscu jego załadunku na środki transportu Wykonawcy, przy czym Wykonawca ma obowiązek każdorazowo powiadomić Zamawiającego o miejscu i czasie ważenia w terminie umożliwiającym jego dojazd na wskazane miejsce.

4.5.3.) Główny kod CPV: 14212200-2 - Kruszywo

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 193503,60 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 241645,80 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 193503,60 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Wolbud95 PPHT Andrzej Wolanin sp. j.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6861000565

7.3.3) Ulica: Przysietnica 646

7.3.4) Miejscowość: Przysietnica

7.3.5) Kod pocztowy: 36-200

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 193503,60 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-06-30
2026-06-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy