„Budowa oświetlenia drogowego w msc. Biała, Zabiele, Zbulitów Duży, Branica Radzyńska- Kolonia, Bedlno Radzyńskie, Płudy ,Gmina Radzyń Podlaski”

Gmina Radzyn Podlaski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00280859
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00280859/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-09 12:15
Lokalizacja
Radzyń Podlaski, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-52388e49-1dad-4c69-accf-3aba53238ffb
Identyfikator
5381850636
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowegoRoboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

Wykonawcy

1 przyznane

LIGHT ON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
689 528,79 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00280859 z dnia 2026-06-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa oświetlenia drogowego w msc. Biała, Zabiele, Zbulitów Duży, Branica Radzyńska- Kolonia, Bedlno Radzyńskie, Płudy ,Gmina Radzyń Podlaski”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Radzyn Podlaski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030237457

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Warszawska 32

1.5.2.) Miejscowość: Radzyń Podlaski

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-300

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@radzynpodlaski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ugradzynpodlaski.bip.lubelskie.pl/index.php?id=399

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-52388e49-1dad-4c69-accf-3aba53238ffb

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Budowa oświetlenia drogowego w msc. Biała, Zabiele, Zbulitów Duży, Branica Radzyńska- Kolonia, Bedlno Radzyńskie, Płudy ,Gmina Radzyń Podlaski”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-52388e49-1dad-4c69-accf-3aba53238ffb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00280859

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00000625/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 „Budowa oświetlenia drogowego w msc. Biała, Zabiele, Zbulitów Duży, Branica Radzyńska- Kolonia, Bedlno Radzyńskie, Płudy ,Gmina Radzyń Podlaski”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00222222

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: I-ZP.271.4.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 510569,10 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Budowa napowietrznego oświetlenia drogowego w msc. Branica Radzyńska- Kolonia ( dz. Nr 108)-6 latarni, montaż i stawianie słupów linii napowietrznej, montaż przewodów izolowanych, montaż wysięgników rurowych i przewieszek z lin stalowych, montaż opraw oświetlenia zewnętrznego, badania i pomiary
2)Instalowanie na obiekcie budowlanym urządzeń o wysokości nieprzekraczającej 3m - podwieszenie przewodu izolowanego wraz z montażem opraw oświetleniowych, układu pomiarowego w miejscowości Płudy, Bedlno Radzyńskie, Branica Radzyńska-Kolonia
3) Rozbudowę oświetlenia drogowego w m. Biała poprzez posadowienie słupów betonowych w ilości 7 szt., montaż opraw oświetleniowych typu LED drogowych w ilości 7szt.na wysięgnikach stalowych ocynkowanych, podwieszenie przewodu wraz z osprzętem sieciowym, montaż ograniczników przepięć, montaż rozłącznika RSA na słupie typu E, pogrążenie prętów stalowych fi 16 o długości łącznej 24m,wykonanie pomiarów elektrycznych
4)Rozbudowę sieci oświetlenia drogowego w m. Zabiele posadowienie słupów betonowych w ilości 16 szt., montaż opraw oświetleniowych typu LED drogowych w ilości 16szt. na wysięgnikach stalowych ocynkowanych, podwieszenie przewodu wraz z osprzętem sieciowym, montaż ograniczników przepięć, montaż rozłącznika RSA na słupie typu ŻN, pogrążenie prętów stalowych fi 16 o długości łącznej 48m, wykonanie pomiarów elektrycznych.
5)Rozbudowę sieci oświetlenia drogowego msc. Zbulitów Duży poprzez posadowienie słupów stalowych ocynkowanych o wysokości 7m wraz z wysięgnikiem o wysokości 1m w ilości 14 szt., montaż opraw oświetleniowych typu LED drogowych w ilości 14 szt. na wysięgnikach stalowych ocynkowanych, ułożenie kabla w wykopie w ziemi wraz z osprzętem sieciowym w rurach osłonowych, montaż ogranicznika przepięć, montaż rozłącznika RSA na słupie typu ŻN, pogrążenie prętów stalowych fi 16 o długości łącznej 12m, wykonanie pomiarów elektrycznych.
4.1.2 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku Nr 7 do SWZ
(dokumentacja). Składają się na niego następujące dokumenty:
1) PZT
2) STWiORB
3) Przedmiar

Z uwagi na to, że wynagrodzenie wykonawcy wskazane w ofercie będzie miało charakter ryczałtowy, wykonawca przy wycenie oferty powinien opierać się na zakresie wskazanym w dokumentacji projektowej o której mowa w pkt 4.1.2 .Przedmiar robót ma charakter pomocniczy. Wystąpienie w trakcie realizacji umowy robót nieujętych w przedmiarze lub robót w większej ilości w stosunku do przyjętej w przedmiarze nie będzie uprawniało wykonawcy do żądania dodatkowego wynagrodzenia - jeżeli roboty te ujęte były w dokumentacji projektowej o której mowa w pkt 4.1.2. W każdym przypadku użycia w opisie przedmiotu zamówienia norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp Wykonawca powinien przyjąć, że odniesieniu takiemu towarzyszą wyrazy „lub równoważne”

4.1.3 Wymagania podstawowe:
a) Okres gwarancji na zrealizowany przedmiot zamówienia musi wynosić co najmniej 36 miesięcy, liczonej od dnia odbioru końcowego.
UWAGA: Wydłużenie okresu gwarancji jest jednym z kryteriów oceny ofert opisanym w rozdz. XVII niniejszej SWZ
b) Wykonawca nie może wykorzystać jakichkolwiek wyraźnych błędów lub braków w dokumentacji projektowej. W przypadku, gdy Wykonawca wykryje takie błędy lub braki niezwłocznie powiadamia o tym Zamawiającego, który wprowadzi niezbędne zmiany lub uzupełnienia.

c) Nie zgłoszenie błędów, o których mowa w pkt. b) oznacza, że Wykonawca akceptuje dokonane przedmiary oraz dokumentację techniczną i składając ofertę zobowiązuje się do osiągnięcia oczekiwanego przez Zamawiającego efektu realizacji zamówienia publicznego stanowiącego przedmiot niniejszej dokumentacji. W takiej sytuacji Wykonawca nie może wnosić żadnych roszczeń do Zamawiającego z tego tytułu.

d) Przedmiar robót jest materiałem pomocniczym dla sporządzenia kalkulacji ceny oferty i jest on dołączony do SWZ wyłącznie celem ułatwienia Wykonawcy obliczenia ceny oferty. Zamawiający uznaje, że Wykonawca wziął pod uwagę wszystkie wymagania i zobowiązania, bez względu na to, czy zostały określone, czy zasugerowane, zawarte we wszystkich częściach dokumentacji projektowej. Cena ofertowa musi zawierać wszelkie wydatki oraz ryzyko związane z koniecznością zrealizowania przedmiotu zamówienia.
e) Zamawiający żąda przedstawienia kosztorysu ofertowego na każdy odcinek oświetlenia drogowego wchodzącego w skład zamówienia przy podpisaniu umowy.

f) wszystkie materiały użyte do realizacji zamówienia muszą posiadać wymagane prawem certyfikaty, aprobaty techniczne i pozwolenia oraz muszą być zgodne z obowiązującymi, w tym zakresie unormowaniami prawnymi, a w szczególności ustawy z dnia 16 kwietnia 2004 roku o wyrobach budowlanych (tj. Dz. U. 2021 poz. 1213). Realizacja zamówienia musi być prowadzona zgodnie z ww. wymaganiami, oraz zasadami sztuki budowlanej.
g) Wykonawca, po zakończeniu realizacji zadania, przedłoży Zamawiającemu odpowiednie protokoły odbiorów, certyfikaty, atesty na wbudowane materiały itp., dokumentację powykonawczą ( jeżeli dotyczy)
h) Zamawiający wymaga przedłożenia inwentaryzacji geodezyjnej w przypadku realizacji zadania w msc. Branica Radzyńska- Kolonia (dz. nr 108), Biała, Zabiele, Zbulitów Duży,
i) Wykonawca zobligowany jest do przeprowadzenia prób zgodnie z przedmiarem
j) Wykonawca w ramach realizacji zadania zgłosi wykonanie robót przed uruchomieniem oświetlenia do PGE i otrzyma w imieniu Zamawiającego potwierdzenie możliwości świadczenia usług dystrybucji( jeżeli dotyczy)

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 689528,79 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 689528,79 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 689528,79 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Light On Sp. z o.o

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5252968258

7.3.3) Ulica: Z. Krasińskiego 18/97

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 01-581

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 689528,79 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 110 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-06-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane