SUKCESYWNA DOSTAWA ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 407 W WARSZAWIE
Szkoła Podstawowa nr 407
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00280993
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00280993/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-06-09 12:41
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-29a6d6ed-f4bb-4728-9868-8d5fd1ef2860
- Identyfikator
- 5223333215
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00280993 z dnia 2026-06-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
SUKCESYWNA DOSTAWA ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 407 W WARSZAWIE
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Podstawowa nr 407
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 540540209
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jana Heweliusza 3
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 01-320
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: administracja.sp407@eduwarszawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://sp407.edupage.org/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://dbfobemowo.ezamawiajacy.pl/pn/DBFOBEMOWO/demand/278833/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
SUKCESYWNA DOSTAWA ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 407 W WARSZAWIE2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-29a6d6ed-f4bb-4728-9868-8d5fd1ef2860
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00280993
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00013772/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 sukcesywna dostawa artykułów spożywczych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00181757
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SP407/26/02/PŻ/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawiera Załącznik nr 3 do SWZ – Formularz cenowy.
2) Zamawiający podkreśla, że ilości wykazane w formularzu cenowym – (Załącznik nr 3 do SWZ) są jedynie ilościami szacunkowymi.
4.5.3.) Główny kod CPV: 15800000-6 - Różne produkty spożywcze
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
15613300-1 - Produkty zbożowe
15610000-7 - Produkty przemiału ziarna
15613000-8 - Produkty z ziaren zbóż
15320000-7 - Soki owocowe i warzywne
15894000-1 - Przetworzone produkty spożywcze
15890000-3 - Różne produkty spożywcze i produkty suszone
15831000-2 - Cukier
15872000-1 - Zioła i przyprawy korzenne
15860000-4 - Kawa, herbata i podobne produkty
15330000-0 - Przetworzone owoce i warzywa
15894300-4 - Dania gotowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
wszystkie złożone oferty w postępowaniu zostały odrzucone| 2026-06-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |