„Remont i przebudowa wraz z przystosowaniem do przepisów przeciwpożarowych dawnego Zespołu Klasztornego S.S. Klarysek w Zamościu”.

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Karola Szymanowskiego w Zamościu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00281062
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00281062/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-09 12:53
Lokalizacja
Zamość, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ead0b72d-7486-4f48-9017-8f9b45d201e5
Identyfikator
9221072586
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty rozbiórkoweRoboty muroweRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznychInstalacyjne roboty elektrotechniczneInstalowanie urządzeń telekomunikacyjnychInstalowanie infrastruktury okablowaniaInstalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowychRoboty instalacyjne kanalizacyjneRoboty instalacyjne hydrauliczneInstalowanie centralnego ogrzewaniaInstalowanie urządzeń klimatyzacyjnychInstalowanie wentylacji

Wykonawcy

1 przyznane

'LUBREN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ'Lublin, PL · lot 0
3 136 559,36 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00281062 z dnia 2026-06-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont i przebudowa wraz z przystosowaniem do przepisów przeciwpożarowych dawnego Zespołu Klasztornego S.S. Klarysek w Zamościu”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Karola Szymanowskiego w Zamościu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000282850

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kościuszki 5

1.5.2.) Miejscowość: Zamość

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-400

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@psmzam.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/psmzamosc

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ead0b72d-7486-4f48-9017-8f9b45d201e5

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Remont i przebudowa wraz z przystosowaniem do przepisów przeciwpożarowych dawnego Zespołu Klasztornego S.S. Klarysek w Zamościu”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ead0b72d-7486-4f48-9017-8f9b45d201e5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00281062

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00227123/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 „Remont i przebudowa wraz z przystosowaniem do przepisów przeciwpożarowych dawnego Zespołu Klasztornego S.S. Klarysek w Zamościu”.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00227453

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 1/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 2551481 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Remont i przebudowa wraz z przystosowaniem do przepisów przeciwpożarowych dawnego Zespołu Klasztornego S.S. Klarysek w Zamościu”.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45262520-2 - Roboty murowe

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne

45314000-1 - Instalowanie urządzeń telekomunikacyjnych

45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania

45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych

45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45331220-4 - Instalowanie urządzeń klimatyzacyjnych

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3136559,36 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3484897,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3136559,36 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: LUBREN SP. Z O.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 712-330-42-15

7.3.3) Ulica: ul. Niecała 3/6

7.3.4) Miejscowość: Lublin

7.3.5) Kod pocztowy: 20-080

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3136559,36 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2027-08-31
2026-06-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane