Dostawa oprogramowania do Jednostek oświatowych w ramach programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027
Miejskie Centrum Obsługi Oświaty w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00281084
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00281084/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-06-09 12:57
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e5b8eb0f-0c35-4538-82ba-f6621530d352
- Identyfikator
- 6751041971
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00281084 z dnia 2026-06-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa oprogramowania do Jednostek oświatowych w ramach programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejskie Centrum Obsługi Oświaty w Krakowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000553621
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ułanów 9a
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-450
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampubl3@mcoo.krakow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.mcoo.krakow.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e5b8eb0f-0c35-4538-82ba-f6621530d3521.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Sprawy gospodarcze i finansowe
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa oprogramowania do Jednostek oświatowych w ramach programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-20272.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e5b8eb0f-0c35-4538-82ba-f6621530d352
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00281084
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00044265/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.3 Dostawa oprogramowania w ramach projektu Centrum Kompetencji Zawodowych w Gminie Miejskiej Kraków
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt „Centrum Kompetencji Zawodowych w Gminie Miejskiej Kraków” dofinansowany w ramach programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00204035
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: MCOO/ZP/CKZ/11/26
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 188501,63 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.2.2.1.) Przedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania na potrzeby kursów prowadzonych w Jednostkach oświatowych, w ramach projektu „Centrum Kompetencji Zawodowych w Gminie Miejskiej Kraków” dofinansowanego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, Nr projektu: FEMP.06.31-IP.01-1581/24.
4.2.2.2.) Szczegółowy wykaz i opis oprogramowania stanowiącego przedmiot zamówienia wraz z lokalizacjami dostaw (siedziby Jednostek oświatowych) określa Załącznik nr 4 do SWZ - „Zestawienie asortymentowo-cenowe” oraz Załącznik nr 5 do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia”. Będą one wprowadzone jako załączniki do umowy w sprawie zamówienia publicznego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
48310000-4 - Pakiety oprogramowania do tworzenia dokumentów
48316000-6 - Pakiety oprogramowania prezentacyjnego
48317000-3 - Pakiety oprogramowania do pisania tekstów
48322000-1 - Pakiety oprogramowania graficznego
48327000-6 - Pakiety oprogramowania do rysowania i malowania
48321000-4 - Pakiety oprogramowania do projektowania wspomaganego komputerowo (CAD)
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 230256,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 282099,10 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 230256,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PROGRESS Systemy Komputerowe Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6761000896
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 230256,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni
| 2026-06-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |