Zagospodarowanie terenu polegające na budowie obiektów małej architektury wokół Stawu Parkowego w Kamieńcu Ząbkowickim w ramach zadania pn.: ”Turysto, siądź pod mym liściem…”
Gmina Kamieniec Ząbkowicki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00281100
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00281100/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-09 13:00
- Lokalizacja
- Kamieniec Ząbkowicki, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-61847def-29e7-434a-9955-1c6573ca9205
- Identyfikator
- 8871635266
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00281100 z dnia 2026-06-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu polegające na budowie obiektów małej architektury wokół Stawu Parkowego w Kamieńcu Ząbkowickim w ramach zadania pn.:
”Turysto, siądź pod mym liściem…”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kamieniec Ząbkowicki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890718449
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ząbkowicka
1.5.2.) Miejscowość: Kamieniec Ząbkowicki
1.5.3.) Kod pocztowy: 57-230
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@kamienieczabkowicki.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.kamienieczabkowicki.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://kamienieczabkowicki.ezamawiajacy.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie terenu polegające na budowie obiektów małej architektury wokół Stawu Parkowego w Kamieńcu Ząbkowickim w ramach zadania pn.:”Turysto, siądź pod mym liściem…”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-61847def-29e7-434a-9955-1c6573ca9205
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00281100
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00071486/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Turysto, siądź pod mym liściem...
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Program Interreg Czechy – Polska.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00260316
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Planowana inwestycja ma na celu turystyczno-rekreacyjne zagospodarowanie obszaru wokół istniejącego stawu parkowego przy ul. Zamkowej w Kamieńcu Ząbkowickim poprzez dostawę i montaż obiektów małej architektury oraz uporządkowanie terenu w obrębie działek 809/1 i 936/7 - usunięcie pozostałości dróg technicznych: krawężników, płyt betonowych itp.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego
45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
77314100-5 - Usługi w zakresie trawników
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do upływu terminu składania ofert, tj. do 09.06.2026 do godz. 12.00 do Zamawiającego nie wpłynęła żadna oferta na realizacje zadania pn. Zagospodarowanie ternu polegające na budowie obiektów małej architektury wokół Stawu Parkowego w Kamieńcu Ząbkowickim w ramach zadania pn.: „Turysto, siądź pod mym liściem…”.| 2026-06-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |