Budowa sieci elektroenergetycznej oświetleniowej do 1kV, ulicy Zadziele w miejscowości Skawinki wraz z budową sieci elektroenergetycznej do 1kV
GMINA LANCKORONA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00281244
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00281244/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-09 13:25
- Lokalizacja
- Lanckorona, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-82fa7949-3b79-4202-b7ab-330a77406472
- Identyfikator
- 5511158242
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00281244 z dnia 2026-06-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa sieci elektroenergetycznej oświetleniowej do 1kV, ulicy Zadziele w miejscowości Skawinki wraz z budową sieci elektroenergetycznej do 1kV
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA LANCKORONA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182077
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Krakowska 8
1.5.2.) Miejscowość: Lanckorona
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-143
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kolarska@lanckorona.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lanckorona.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-82fa7949-3b79-4202-b7ab-330a774064721.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa sieci elektroenergetycznej oświetleniowej do 1kV, ulicy Zadziele w miejscowości Skawinki wraz z budową sieci elektroenergetycznej do 1kV2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-82fa7949-3b79-4202-b7ab-330a77406472
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00281244
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00015674/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Budowa instalacji elektroenergetycznej oświetleniowej do 1 kV ul. Zadziele w miejscowości Skawinki,w gminie Lanckorona
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00224041
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR.271.6.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
W ramach inwestycji "Budowa sieci elektroenergetycznej oświetleniowej do 1kV, ulicy Zadziele w miejscowości Skawinki wraz z budową sieci elektroenergetycznej do 1kV" wykonane zostanie m.in.:
a) budowa sieci oraz rozbiórka fragmentu przyłącza napowietrznego – usunięcie kolizji z siecią nN
b) sieć elektroenergetyczna oświetleniowa ze st. tr. Skawinki Lanckorońskie
c) sieć elektroenergetyczna oświetleniowa ze stacji transformatowej Skawinki Dział
d) geodezja powykonawcza
5.2 Szczegółowy zakres robót określony został w zatwierdzonej dokumentacji budowlanej, przedmiarach robot i specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych. Ponadto do wykonawcy należy: zgłoszenie rozpoczęcia robót do PINB w Wadowicach, uzyskanie decyzji na użytkowanie lub skuteczne zgłoszenie zakończenia robót z PINB w Wadowicach, ustanowienie kierownika budowy i robót w specjalności zgodnej z zakresem robot, obsługa geodezyjna inwestycji. Wszystkie potrzebne dokumenty i wyposażenie konieczne do odbioru sieci elektroenergetycznej oświetleniowej pokrywa wykonawca.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu zostały złożone cztery oferty. Najkorzystniejsza oferta została odrzucona, natomiast trzy pozostałe oferty przewyższają kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia tj. 392959,06 złotych, w związku z powyższym zachodzi przesłanka do unieważnienia postępowania na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych. Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.| 2026-06-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |