Przebudowa kluczowych ciągów dróg gminnych i powiatowych na obszarze Związku Powiatowo-Gminnego „Ziemia Lubaczowska” poprzez przebudowę drogi gminnej na os. Kustronia w Cieszanowie w km 0+000 - 0+123
Związek Powiatowo - Gminny "Ziemia Lubaczowska"
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00515303
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00515303/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-25 11:06
- Lokalizacja
- Lubaczów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2c1c5831-2fac-11ef-86d2-4e696a6d8c25
- Identyfikator
- 7931626573
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00515303 z dnia 2024-09-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa kluczowych ciągów dróg gminnych i powiatowych na obszarze Związku Powiatowo-Gminnego „Ziemia Lubaczowska” poprzez przebudowę drogi gminnej na os. Kustronia w Cieszanowie w km 0+000 - 0+123
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Związek Powiatowo - Gminny "Ziemia Lubaczowska"
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 364209666
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jasna 1
1.5.2.) Miejscowość: Lubaczów
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-600
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.7.) Numer telefonu: 166321684
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi.ziemialubaczowska@gmail.com
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ziemialubaczowska.org/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2c1c5831-2fac-11ef-86d2-4e696a6d8c251.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa kluczowych ciągów dróg gminnych i powiatowych na obszarze Związku Powiatowo-Gminnego „Ziemia Lubaczowska” poprzez przebudowę drogi gminnej na os. Kustronia w Cieszanowie w km 0+000 - 0+1232.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2c1c5831-2fac-11ef-86d2-4e696a6d8c25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00515303
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00104823/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Przebudowa kluczowych ciągów dróg gminnych i powiatowych na obszarze Związku Powiatowo - Gminnego „Ziemia Lubaczowska”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00378175
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZPGZL.ZP.2.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 407680,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja inwestycji pn.: Przebudowa kluczowych ciągów dróg gminnych i powiatowych na obszarze Związku Powiatowo - Gminnego „Ziemia Lubaczowska” poprzez przebudowę drogi gminnej na osiedlu Kustronia w Cieszanowie w km 0+000 - 0+123.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówieniazawiera załącznik nr 1 do SWZ.
3. Opis przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 1 do SWZ) zawiera dokumentację projektową oraz specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych. Przedmiary robót dołączone do SWZ mają charakter pomocniczy. Wykonawca zobowiązany jest do dokładnego określenia ilości robót na podstawie projektów budowlanych. Z uwagi na przewidziany charakter wynagrodzenia Wykonawcy (wynagrodzenie ryczałtowe) w przypadku zaistnienia konieczności wykonania większej ilości robót niż określona w przedmiarach robót nie będzie przysługiwać dodatkowe wynagrodzenie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233320-8 - Fundamentowanie dróg
45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Na realizację zamówienia pn.: „Przebudowa kluczowych ciągów dróg gminnych i powiatowych na obszarze Związku Powiatowo - Gminnego „Ziemia Lubaczowska” poprzez przebudowę drogi gminnej na osiedlu Kustronia w Cieszanowie w km 0+000 - 0+123” nie złożono żadnej oferty, wobec powyższego unieważniono przedmiotowe postępowanie na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy.| 2024-09-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |