Remont i przygotowanie do najmu lokali mieszkalnych przy ul. Polna 25B lokale numer 5, 6, 7 i 8 w miejscowości Międzychód
MIEJSKA SPÓŁKA KOMUNALNA AQUALIFT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00281266
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00281266/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-09 13:31
- Lokalizacja
- Międzychód, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b5704030-f204-480d-b9b1-d00e5f2b0d0e
- Identyfikator
- 5951466491
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00281266 z dnia 2026-06-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont i przygotowanie do najmu lokali mieszkalnych przy ul. Polna 25B lokale numer
5, 6, 7 i 8 w miejscowości Międzychód
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKA SPÓŁKA KOMUNALNA AQUALIFT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.3.) Oddział zamawiającego: MSK AQUALIFT sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 301993867
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Bolesława Chrobrego 24A
1.5.2.) Miejscowość: Międzychód
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-400
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński
1.5.7.) Numer telefonu: 957482042
1.5.8.) Numer faksu: 957482043
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@aqualift.co
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.aqualift.co
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b5704030-f204-480d-b9b1-d00e5f2b0d0e1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont i przygotowanie do najmu lokali mieszkalnych przy ul. Polna 25B lokale numer5, 6, 7 i 8 w miejscowości Międzychód
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b5704030-f204-480d-b9b1-d00e5f2b0d0e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00281266
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00000959/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Remont i przygotowanie do najmu lokali mieszkalnych przy ul. Polna 25B lokale numer 5, 6, 7 i 8
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TM/04/ZZN/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 245829,38 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
2. Zakres prac obejmuje wykonanie tynków wewnętrznych (tynki lub płyty gipsowo – kartonowe), wykonanie sufitów podwieszonych, wykonanie posadzek (panele oraz ułożenie płytek ceramicznych), roboty malarskie, płytki ceramiczne na ścianach łazienki – brodzik, montaż armatury w pomieszczeniach łazienki (miski ustępowe, umywalki, kabiny natryskowe bez brodzików, opływ liniowy, baterie natryskowe, umywalkowe, zlewozmywakowe, bojer na c.w. elektryczny 50 litrowe), dostawa i montaż stolarki drzwiowej w lokalach mieszalnych, wymiana drzwi wejściowych do budynku, remont schodów zewnętrznych oraz remont elewacji w zakresie zdjęcia i utylizacji styropianu oraz wykonanie nowego docieplenia ścian zewnętrznych
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający w dniu 29 maja 2026 roku wezwał w celu złożenia wyjaśnień rażąco niskiej ceny lub kosztw stosunku do przedmiotu zamówienia, o udzielenie wyjaśnień, w tym złożenie dowodów dotyczących
wyliczenia ceny, kosztu, ich istotnych części składowych w szczególności w poniższym zakresie :
1. Kalkulacji kosztów robocizny, w tym : przyjętych stawek roboczogodziny, liczby roboczogodzin, kosztów
pracy wraz z narzutami i składkami publicznoprawnymi;
2. Kalkulacji kosztów materiałów, w tym : przyjętych cen materiałów, źródeł ich pozyskania,
ewentualnych rabatów i upustów;
Termin udzielenia odpowiedzi upłynął w dniu 08 czerwca 2026 roku do godziny 12:00. W wyznaczonym
terminie Wykonawca nie złożył wymaganych wyjaśnień.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
| 2026-06-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |