Zakup corocznej aktualizacji oprogramowania systemów informatycznych: KS-SOMED,KS-MEDIS (z PPS), KS-SOLAB, KS-ASW, KS-FKW,KS-ESM, KS-ZZL (w tym Portal Pracownika),KS-AKM na potrzeby PCUZ - ZOZ S.A.
Polkowickie Centrum Usług Zdrowotnych -ZOZ S.A.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00281281
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00281281/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-06-09 13:35
- Lokalizacja
- Polkowice, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-83472626-4a00-4239-9ad4-39e5e9635f3b
- Identyfikator
- 6922246830
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00281281 z dnia 2026-06-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zakup corocznej aktualizacji oprogramowania systemów informatycznych: KS-SOMED,KS-MEDIS (z PPS), KS-SOLAB, KS-ASW, KS-FKW,KS-ESM, KS-ZZL (w tym Portal Pracownika),KS-AKM na potrzeby PCUZ - ZOZ S.A.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Polkowickie Centrum Usług Zdrowotnych -ZOZ S.A.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390760852
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kard. B. Kominka 7
1.5.2.) Miejscowość: Polkowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-101
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.7.) Numer telefonu: 767460800
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@pcuz.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pcuz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-83472626-4a00-4239-9ad4-39e5e9635f3b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Podmiot leczniczy - przedsiębiorstwo prowadzące działalność medyczną
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup corocznej aktualizacji oprogramowania systemów informatycznych: KS-SOMED,KS-MEDIS (z PPS), KS-SOLAB, KS-ASW, KS-FKW,KS-ESM, KS-ZZL (w tym Portal Pracownika),KS-AKM na potrzeby PCUZ - ZOZ S.A.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-83472626-4a00-4239-9ad4-39e5e9635f3b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00281281
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00034177/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.9 “Zakup corocznej aktualizacji oprogramowania systemów informatycznych: KS-SOMED,KS-MEDIS, KS-SOLAB, KS-ASW, KS-FKW,KS-ESM, KS-ZZL,KS-AKM, PORTAL PRACOWNICZY na potrzeby PCUZ - ZOZ S.A.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00248616
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Na podstawie art.305 pkt 1 w związku z zajściem okoliczności, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 1 Zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki jeśli dostawy usługi lub roboty budowlane mogą być świadczone tylko prze jednego wykonawcę z przyczyn:
a)technicznych o obiektywnym charakterze
b) związanych z ochroną praw wyłącznych wynikających z odrębnych przepisów
Wykonawca jako jedyny posiada pełnię praw do wykonywania usług nadzoru autorskiego do oferowanego oprogramowania.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP-15/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 276957,87 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
zakup corocznej aktualizacji Zakup corocznej aktualizacji oprogramowania systemów informatycznych: KS-SOMED,KS-MEDIS, KS-SOLAB, KS-ASW, KS-FKW,KS-ESM, KS-ZZL,KS-AKM, PORTAL PRACOWNICZY na potrzeby PCUZ - ZOZ S.A.
4.5.3.) Główny kod CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 276957,87 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KAMSOFT S.A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 241371988
7.3.3) Ulica: 1 Maja 133
7.3.4) Miejscowość: Katowice
7.3.5) Kod pocztowy: 40-235
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 276957,87 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2027-05-31| 2026-06-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |