Budowa placu zabaw w Walimiu II
GMINA WALIM
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00281353
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00281353/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-09 13:49
- Lokalizacja
- Walim, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ca9f625e-6a1c-460a-902f-cbafdcd46c5f
- Identyfikator
- 8862572773
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00281353 z dnia 2026-06-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa placu zabaw w Walimiu II
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WALIM
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890718290
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Boczna 9
1.5.2.) Miejscowość: Walim
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-320
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@walim.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.walim.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ca9f625e-6a1c-460a-902f-cbafdcd46c5f1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa placu zabaw w Walimiu II2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ca9f625e-6a1c-460a-902f-cbafdcd46c5f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00281353
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00038400/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa placu zabaw w Walimiu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach interwencji I.13.1 LEADER / Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność - Wdrażanie LSR - z wyłączeniem projektów grantowych, objętej Planem Strategicznym dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023– 2027 (PS WPR 2023-2027).2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00241764
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KZ.271.1.9.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest budowa placu zabawa w Walimiu przy ul. Kościuszki 58-320 Walim na działce geodezyjnej
nr 495 obręb nr 0009. Kategoria obiektu: VIII - inne budowle.
Przedmiotem projektu jest zagospodarowanie części działki nr 495 i 492/2 obr.nr 0009 Walim
w zakresie przebudowy placu zabaw w Walimiu oraz montażu urządzeń zabawkowych i elementów małej architektury i
zieleni.
Projekt obejmuje swoim zakresem budowę placu zabaw (lokalizacje wydzielone ogrodzeniem
z furtką - wyposażenie placu zabaw w elementy zabawkowe i elementy małej architektury (ławki i kosze na śmieci). W
pozostałej części terenu planuje się zamontować urządzenia zabawowe ogólnodostępne, stoły do gier, solarne tablice
informacyjne i solarną stację ładowania, teren ten przewidziany jest jako ogólnodostępny teren rekreacyjny. Wyposażenie
placu zabaw w elementy zabawowe i elementy małej architektury przeznaczone dla dzieci w różnym wieku.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 525000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 525000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 525000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BillaBau Usługi Budowlane Dariusz Łukojko
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 9880245134
7.3.4) Miejscowość: Brzeg Dolny
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 525000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-08-31| 2026-06-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |