Wykonanie dokumentacji projektowej renowacji stawu retencyjnego przy ul. 30 Stycznia wraz z budową odcinka kolektora deszczowego i zagospodarowaniem przestrzennym

Gmina Miejska Tczew

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00281463
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00281463/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-06-09 14:08
Lokalizacja
Tczew, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ba7b0552-12e3-4e43-80e8-0b4fef0cac74
Identyfikator
5930005678
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiaroweUsługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnejPrzygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

Wykonawcy

1 przyznane

ANNA GONTARZ-BAGIŃSKAGdańsk, PL · lot 0
221 400 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00281463 z dnia 2026-06-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie dokumentacji projektowej renowacji stawu retencyjnego przy ul. 30 Stycznia wraz z budową odcinka kolektora deszczowego i zagospodarowaniem przestrzennym

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Tczew

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675273

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Piłsudskiego 1

1.5.2.) Miejscowość: Tczew

1.5.3.) Kod pocztowy: 83-110

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wzp@um.tczew.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tczew.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/tczew

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie dokumentacji projektowej renowacji stawu retencyjnego przy ul. 30 Stycznia wraz z budową odcinka kolektora deszczowego i zagospodarowaniem przestrzennym

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ba7b0552-12e3-4e43-80e8-0b4fef0cac74

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00281463

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00033527/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.7 Wykonanie dokumentacji projektowej renowacji stawu retencyjnego przy ul. 30 Stycznia wraz z budową odcinka kolektora deszczowego i zagospodarowaniem przestrzennym

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie jest dofinansowane ze środków programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00233612

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.2.10.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 183943,90 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem pełnomocnej decyzji pozwolenia na budowę oraz pełnieniem nadzoru autorskiego nad wykonaną dokumentacją dla zadania pn. „Przebudowa stawu wraz z zagospodarowaniem przestrzennym oraz budową odcinka kanalizacji deszczowej” w ramach zadania "Zielony Tczew - renowacja stawów retencyjnych wraz z budową odcinków wodociągu odpływowego wód deszczowych i zagospodarowaniem przestrzeni".
Projekt będzie realizowany w oparciu o aktualny operat wodno-prawny i prawomocną decyzję wodno-prawną nr GT.ZUZ.4210.11.2025.AB z 11.06.2025 r. Zamawiający będzie występował o dofinasowanie na realizację tego zadania, w oparciu o zlecony projekt w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Pomorza na lata 2021-2027.
Celem zadania jest zaprojektowanie nowego zbiornika retencyjnego w miejscu istniejącego. Projekt musi zakładać odtworzenie już wcześniej istniejącego miejsca rekreacyjnego, stworzenie miejsca przyjaznego dla wędkarzy, miejsca wypoczynku dla całych rodzin nad wodą, nie przewiduje się budowy placu zabaw. Dodatkowo, należy zaprojektować/zaplanować urządzenie przestrzeni publicznej poprzez nasadzenia zieleni, zaplanowanie obiektów małej architektury takich jak ławki, śmietniki itp.
Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia został wskazany w załączniku nr 9 stanowiącym integralną część SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71250000-5 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 221400,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 221400,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 221400,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Biuro Inżynierskie Anna Gontarz-Bagińska

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5841704995

7.3.3) Ulica: Nowy Świat, ul. Nad Jeziorem 13

7.3.4) Miejscowość: Gdańsk

7.3.5) Kod pocztowy: 83-120

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 221400,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 170 dni

2026-06-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi