Dostawa komputerów przenośnych dla Zarządu Mienia m. st. Warszawy.

Zarząd Mienia m.st. Warszawy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00281566
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00281566/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-06-09 14:29
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5c5bdb8a-0b1e-457b-9e97-549a81cd948f
Identyfikator
5252248481
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Komputery przenośne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00281566 z dnia 2026-06-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa komputerów przenośnych dla Zarządu Mienia m. st. Warszawy.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Mienia m.st. Warszawy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015259640

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Jana Kazimierza 62

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 01-248

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.) Numer telefonu: 0222770349

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: Eburza@zmw.waw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zmw.waw.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zmw-waw.ezamawiajacy.pl/pn/zmw-waw/demand/257196/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zarządzanie i administrowanie mieniem Miasta Stołecznego Warszawy.

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa komputerów przenośnych dla Zarządu Mienia m. st. Warszawy.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5c5bdb8a-0b1e-457b-9e97-549a81cd948f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00281566

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00087261/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Dostawa komputerów przenośnych dla Zarządu Mienia m. st. Warszawy.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00630596

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DPP.28.17.2025(TUK.TP)

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa komputerów przenośnych dla Zarządu Mienia m. st. Warszawy.
1. Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa komputerów przenośnych dla Zarządu Mienia m. st. Warszawy”.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają:

1) Opis przedmiotu zamówienia - stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ;
2) Projektowane postanowienia umowy ochrony fizycznej stanowiące Załącznik nr 3 do SWZ;

4.5.3.) Główny kod CPV: 30213100-6 - Komputery przenośne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30213100-6 - Komputery przenośne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający: Miasto st. Warszawa, w imieniu którego działa Zarząd Mienia m. st. Warszawy pismem z dnia 18 lutego 2026 r. na podstawie art. 253 ust. 1 ustawy Pzp poinformował Wykonawców, którzy złożyli oferty o wyborze oferty najkorzystniejszej oraz o wykonawcach, których oferty zostały odrzucone. Następnie pismem z dnia 06.03.2026 r. zaprosił wykonawcę – firmę ALLTECH Sp. j. Zdzisław Pająk, Artur Pająk, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza do podpisania umowy w wyznaczonym miejscu i terminie. Termin podpisania umowy wyznaczono na dzień
10.03.2026 r., w siedzibie Zamawiającego w Warszawie przy ul. Jana Kazimierza 62. Zamawiający w dniu 10.03.2026 r. emaliowo przesłał do Wykonawcy umowę do podpisu. Następnie w dniu 11.03.2026 r. po dokonaniu kilku poprawek umowę przekazano ponownie do podpisania Wykonawcy. W dniu 20 marca 2026 r. Wykonawca przesłał do Zamawiającego pismo z informacją o odstąpieniu od podpisania umowy w związku z brakiem możliwości realizacji zamówienia.
Mając na uwadze powyższe Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 pkt) 7 Pzp.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 114955,80 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 131536,20 PLN

2026-06-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy