Przeprowadzenie prac remontowych i adaptacyjnych dla nowo utworzonego oddziału przedszkolnego w budynku Szkoły Podstawowej w Skrzeszewie

Gmina Żukowo

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00515337
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00515337/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-09-25 11:12
Lokalizacja
Żukowo, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1b351664-f749-4b58-ad17-14f8108c1d2e
Identyfikator
5890011654
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie szkół podstawowychRoboty budowlane w zakresie łazienekRoboty rozbiórkoweTynkowanieKładzenie i wykładanie podłógRoboty malarskieInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówRoboty izolacyjneRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneInstalowanie centralnego ogrzewaniaInstalowanie wentylacjiRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Wykonawcy

1 przyznane

GRAŻYNA BAJONCZAKŁubiana, PL · lot 0
123 608,68 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00515337 z dnia 2024-09-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przeprowadzenie prac remontowych i adaptacyjnych dla nowo utworzonego oddziału przedszkolnego w budynku Szkoły Podstawowej w Skrzeszewie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Żukowo

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675095

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Gdańska 52

1.5.2.) Miejscowość: Żukowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 83-330

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.5.7.) Numer telefonu: +48 58 6858318

1.5.8.) Numer faksu: +48 58 6858330

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugzukowo@zukowo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zukowo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/963326

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przeprowadzenie prac remontowych i adaptacyjnych dla nowo utworzonego oddziału przedszkolnego w budynku Szkoły Podstawowej w Skrzeszewie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1b351664-f749-4b58-ad17-14f8108c1d2e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00515337

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00029209/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.22 Prace remontowe i adaptacyjne dla nowo utworzonego oddziału wychowania przedszkolnego w budynku Szkoły Podstawowej w Skrzeszewie- "Wsparcie edukacji przedszkolnej w gminie Żukowo"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Europejski FunduszSpołeczny Plus (EFS+), Priorytet 5 Fundusze europejskie dla silnego społecznie Pomorza EFS+, Działania 5.7. Edukacja przedszkolna w ramach programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027 (FEP 2021-2027).

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00457218

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.28.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 96662,96 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie prac adaptacyjnych w oddziale wychowania przedszkolnego, prac remontowo – wykończeniowych i dostosowanie pomieszczeń łazienek na I piętrze dla potrzeb dzieci z niepełnosprawnością, wymogów sanitarno-higienicznych i bhp.
2. Zamówienie obejmuje roboty budowlane związane z adaptacją i przebudową łazienek dla osób z niepełnosprawnością wraz z salą lekcyjną oraz dostawę i montaż wyposażenia do łazienek.
3. Zakres robót budowlanych:
1) wyburzenia i budowę ścian wewnętrznych – działowych,
2) demontaż istniejącej armatury łazienkowej, grzejników i innych elementów wyposażenia,
3) rozebranie i skucie istniejących okładzin ściennych i posadzek z płytek,
4) montaż wentylacji mechanicznej wywiewnej z wyprowadzeniem na dach,
5) demontaż drzwi wraz z ościeżnicami, poszerzenie otworów drzwiowych i montaż nowych drzwi z wkładką patentową,
6) wykonanie robót związanych z instalacjami wodno-kanalizacyjną i elektryczną,
7) rozbudowę rozdzielnic R1,
8) montaż nowych opraw oświetleniowych,
9) wymianę przełączników światła i gniazd wtyczkowych,
10) wykonanie nowych okładzin na podłodze i ścianach,
11) wymianę grzejników w łazienkach,
12) roboty malarskie,
13) montaż urządzeń sanitarnych.
14) zamurowanie otworu drzwiowego,
15) demontaż rolet antywłamaniowych,
16) demontaż ściany mobilnej,
17) montaż opraw awaryjnych oraz opraw ewakuacyjnych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45214210-5 - Roboty budowlane w zakresie szkół podstawowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45211310-5 - Roboty budowlane w zakresie łazienek

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45410000-4 - Tynkowanie

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

45442100-8 - Roboty malarskie

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 123608,68 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 364483,59 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 123608,68 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: INAMAR Grażyna Bajonczak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5911001716

7.3.3) Ulica: Jesienna 11

7.3.4) Miejscowość: Łubiana

7.3.5) Kod pocztowy: 83-407

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 123608,68 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 80 dni

2024-09-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane