Dostosowanie budynku MOSiR w Chodzieży dla osób ze szczególnymi potrzebami realizowanego w ramach projektu grantowego pn. dostępny samorząd 2.0
GMINA MIEJSKA W CHODZIEŻY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00281804
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00281804/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-09 15:25
- Lokalizacja
- Chodzież, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fb4f7d6e-6449-4c0a-b7b5-6036a64dbd95
- Identyfikator
- 6070059823
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00281804 z dnia 2026-06-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dostosowanie budynku MOSiR w Chodzieży dla osób ze szczególnymi potrzebami realizowanego w ramach projektu grantowego pn. dostępny samorząd 2.0
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIEJSKA W CHODZIEŻY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570790992
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Ignacego Jana Paderewskiego 2
1.5.2.) Miejscowość: Chodzież
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-800
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzadmiejski@chodziez.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.chodziez.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fb4f7d6e-6449-4c0a-b7b5-6036a64dbd951.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostosowanie budynku MOSiR w Chodzieży dla osób ze szczególnymi potrzebami realizowanego w ramach projektu grantowego pn. dostępny samorząd 2.02.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fb4f7d6e-6449-4c0a-b7b5-6036a64dbd95
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00281804
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00051272/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Dostosowanie budynku MOSiR w Chodzieży dla osób ze szczególnymi potrzebami – montaż platformy służącej do pionowego transportu osób oraz modernizacja pomieszczeń
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zadanie pn. „Dostosowanie budynku MOSiR w Chodzieży dla osób ze szczególnymi potrzebami realizowanego w ramach projektu grantowego pn. dostępny samorząd 2.0.” dofinansowane jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego+ w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021 – 2027.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00228157
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.10.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostosowanie budynku MOSiR w Chodzieży dla osób ze szczególnymi potrzebami realizowanego w ramach projektu grantowego pn. dostępny samorząd 2.0.
Przedmiot zamówienia obejmuje modernizację pomieszczeń na potrzeby utworzenia sanitariatów i przebieralni dla osób ze szczególnymi potrzebami oraz montaż platformy zewnętrznej dla osób z niepełnosprawnościami.
Zakres rzeczowy zadania obejmuje m.in. wykonanie robót tj.:
- zmiana układu funkcjonalnego – wyburzenie dwóch ścianek działowych,
- wymiana posadzek,
- wymiana tynków,
- wykonanie nowych izolacji na stropie,
- zamurowanie istniejących otworów drzwiowych oraz osadzenie nowej stolarki
drzwiowej,
- okładziny z płytek na ścianie i podłodze,
- wykonanie instalacji elektrycznej,
- wykonanie instalacji wod.-kan., c.o. i wentylacji mechanicznej wraz z osprzętem,
- roboty rozbiórkowe – istniejącej balustrady oraz części opaski przy budynku,
- wykonanie płyty pod platformę,
- fundamenty,
- wykonanie zasilania dla platformy,
- montaż platformy,
- wykonanie powierzchni utwardzonych,
- wykonanie trawników.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt. 3 – cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.| 2026-06-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |