ŚWIADCZENIE USŁUG UBEZPIECZENIOWYCH OBEJMUJĄCYCH MIENIE TWORZĄCE RSS WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO WRAZ Z UBEZPIECZENIEM OC Z TYTUŁU POSIADANEGO MIENIA I PROWADZONEJ DZIAŁALNOŚCI
Województwo Świętokrzyskie - Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00515373
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00515373/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-09-25 11:20
- Lokalizacja
- Kielce, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-afbdf2cd-dcd4-46c5-b990-5585521a19cd
- Identyfikator
- 9591506120
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00515373 z dnia 2024-09-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
ŚWIADCZENIE USŁUG UBEZPIECZENIOWYCH OBEJMUJĄCYCH MIENIE TWORZĄCE RSS WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO WRAZ
Z UBEZPIECZENIEM OC Z TYTUŁU POSIADANEGO MIENIA
I PROWADZONEJ DZIAŁALNOŚCI
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Województwo Świętokrzyskie - Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009337
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: al. IX Wieków Kielc 3
1.5.2.) Miejscowość: Kielce
1.5.3.) Kod pocztowy: 25-516
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.7.) Numer telefonu: +48413951000
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad.marszalkowski@sejmik.kielce.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.swietokrzyskie.pro
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://sejmik-kielce.logintrade.net/zapytania_email,171177,fb67f9b7d356369118cd3ba9f353205a.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
ŚWIADCZENIE USŁUG UBEZPIECZENIOWYCH OBEJMUJĄCYCH MIENIE TWORZĄCE RSS WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO WRAZZ UBEZPIECZENIEM OC Z TYTUŁU POSIADANEGO MIENIA
I PROWADZONEJ DZIAŁALNOŚCI
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-afbdf2cd-dcd4-46c5-b990-5585521a19cd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00515373
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00206415/20/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.94 Świadczenie usług ubezpieczeniowych obejmujących mienie tworzące RSSWŚ wraz z ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej z tytułu posiadanego mienia i prowadzonej działalności.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00464958
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OK-III.272.1.44.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 500000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług ubezpieczeniowych obejmujących ubezpieczenie mienie tworzącego Regionalną Sieć Szerokopasmową Województwa Świętokrzyskiego wraz z ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej z tytułu posiadania mienia i prowadzenia działalności.
2. W ramach Przedmiotu Zamówienia są umieszczone następujące Zadania:
a) ZADANIE I:
Ubezpieczenie mienia: Objęcie ochroną ubezpieczeniową wszystkich szkód w mieniu Zamawiającego opisanym w wykazie składników majątkowych Zał. Nr 5 do SWZ, powstałych w okresie i miejscu ubezpieczenia w wyniku jakichkolwiek zdarzeń losowych w tym kradzieży, dewastacji i wandalizmu.
b) ZADANIE II:
Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu posiadania mienia i prowadzenia działalności przez Zamawiającego.
3. Złożona przez Wykonawcę oferta musi obejmować dwa Zadania łącznie.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) zawarty został w Załączniku nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 66000000-0 - Usługi finansowe i ubezpieczeniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
66510000-8 - Usługi ubezpieczeniowe
66516000-0 - Usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu wszystkie złożone oferty podlegają odrzuceniu.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
| 2024-09-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |