Roboty budowlane obejmujące remont schodów zewnętrznych i wejść do Urzędu Skarbowego w Słupcy przy ul. Wspólnej 1
Izba Administracji Skarbowej w Poznaniu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00515392
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00515392/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-25 11:23
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2951748b-3465-11ef-8a31-0e435a8a43bc
- Identyfikator
- 7781029219
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00515392 z dnia 2024-09-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane obejmujące remont schodów zewnętrznych i wejść do Urzędu Skarbowego w Słupcy przy ul. Wspólnej 1
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Izba Administracji Skarbowej w Poznaniu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001022972
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Dolna Wilda 80A
1.5.2.) Miejscowość: Poznań
1.5.3.) Kod pocztowy: 61-501
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi.ias.poznan@mf.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wielkopolskie.kas.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ias-poznan.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Sprawy gospodarcze i finansowe
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty budowlane obejmujące remont schodów zewnętrznych i wejść do Urzędu Skarbowego w Słupcy przy ul. Wspólnej 12.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2951748b-3465-11ef-8a31-0e435a8a43bc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00515392
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00246979/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Roboty budowlano-wykończeniowe pozostałe US Słupca -remont schodów i remont wejścia
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00418842
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 3001-ILZ.260.17.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 77235,83 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane obejmujące remont schodów zewnętrznych i wejść do Urzędu Skarbowego w Słupcy przy ul. Wspólnej 1.
2. Zakres robót do wykonania w zakresie zamówienia podstawowego obejmuje roboty budowlane w budynku A tj. :
a) wykonanie remontu schodów zewnętrznych, daszka nad wejściem, wymianę drzwi wejściowych wraz z pracami
wykończeniowymi w obrębie strefy wejścia służbowego;
b) wymianę drzwi wejściowych wraz z pracami wykończeniowymi w obrębie strefy wejścia głównego.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają następujące dokumenty:
1) Dokumentacja projektowa;
2) Przedmiar robót – zamówienie podstawowe;
3) Przedmiar robót – zamówienie w ramach prawa opcji;
4) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych.
Wszystkie ww. dokumenty stanowią załącznik nr 1 do SWZ pod nazwą Opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45410000-4 - Tynkowanie
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych
45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej
45442000-7 - Nakładanie powierzchni kryjących
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
44111400-5 - Farby i okładziny ścienne
44112000-8 - Różne konstrukcje budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 95088,61 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 95088,61 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 95088,61 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ALAUCTUS INVESTMENS Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7792512066
7.3.3) Ulica: ul. Wyspiańskiego 14/10
7.3.4) Miejscowość: Poznań
7.3.5) Kod pocztowy: 60-750
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Częściowe prace budowlano-montażowe.
W dniu sporządzenia ogłoszenia nazwy ewentualnych podwykonawców nie są znane.
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 95088,61 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 70 dni
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Cena ryczałtowa oferty brutto ogółem: 95088,61 PLN, w tym zamówienie podstawowe: 77728,99 PLN oraz zamówienie w ramach prawa opcji: 17359,62 PLN.| 2024-09-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |