Modernizacja pomieszczeń gospodarczych w Publicznej Szkole Podstawowej w Witeradowie - etap II.
Gmina Olkusz
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00282012
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00282012/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-10 07:21
- Lokalizacja
- Olkusz, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-74bf32be-74b2-4c4f-af0c-cdbff0f3b664
- Identyfikator
- 6371998042
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00282012 z dnia 2026-06-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja pomieszczeń gospodarczych w Publicznej Szkole Podstawowej w Witeradowie - etap II.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Olkusz
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258010
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Olkusz
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-300
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.7.) Numer telefonu: 326260100
1.5.8.) Numer faksu: 326260217
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetarg@umig.olkusz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.umig.olkusz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/12941781.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja pomieszczeń gospodarczych w Publicznej Szkole Podstawowej w Witeradowie - etap II.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-74bf32be-74b2-4c4f-af0c-cdbff0f3b664
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00282012
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00048111/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.24 Modernizacja pomieszczeń gospodarczych przy Publicznej Szkole Podstawowej w Witeradowie - etap II
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00205211
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KBZ.271.2.24.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 65758,41 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest modernizacja pomieszczeń gospodarczych w Publicznej Szkole Podstawowej w Witeradowie - etap II.
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
- rozbudowa wejścia w zakresie fundamentów, ścian fundamentowych, przebudowy ścian, nadbudowa ścian (podniesienie dachu) nad częścią zejścia wg. rys. PT2 w dokumentacji projektowej i opisu w zakresie rozbudowywanego wejścia,
- wykonanie stropu żelbetowego nad nowym rozbudowanym nowym wejściem i zejściem wg. rys. PT.6,
- izolacja cieplna i przeciwwilgociowa wykonanych ścian fundamentowych rozbudowanego wejścia i nadbudowy wg. rys. PT 3 w dokumentacji projektowej i opisu w zakresie rozbudowywanego wejścia,
- wykonanie zejścia biegu schodowy w konstrukcji żelbetowej do adaptowanych pomieszczeń wg rys. PT.5 i opisu w dokumentacji projektowej,
- dostawa i obsadzenie belek stalowych (nadproży N1,N2,N4,N5) w ścianach zewnętrznych i wewnętrznych wg rys. PT 4 dokumentacji projektowej,
- częściowa rozbiórka ścian wewnętrznych po obsadzeniu belek -nadproży,
- rozbiórka istniejącej posadzki w adaptowanych pomieszczeniach,
- wykonanie na zagęszczonym podłożu izolacji z foli PE gr. 0,5 mmm oraz podkładu betonowego beton klasy C 12/15 minimalna grubość podkładu betonowego 10,0 cm, przy czym do obowiązku Wykonawcy należy przygotowanie podłoża pod beton podkładowy polegające na zagęszczeniu podłoża. W sytuacji, jeśli nie będzie możliwe zachowanie projektowanego układu warstw ewentualny nadmiar gruntu należy usunąć i zutylizować,
- wykonanie posadzki w adaptowanych pomieszczeniach w układzie warstw jak w projekcie rys. PT 8 wg. opisu „P” układu warstw, przy czym ostatnią warstwą objętą zamówieniem jest jastrych zbrojony siatką. Z zakresu ujętego w projekcie budowlanym Zamawiający wyłącza wykonanie warstwy z płytek gresowych.
W zakresie wykonania ww. prac objętych zamówieniem należy wykonać także roboty towarzyszące obejmujące co najmniej:
- zabezpieczenie wykonania robót zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP
- rozbiórkę nawierzchni w miejscu wykonania nowego wejścia
- wykonanie robót ziemnych pod fundamenty nowej przybudówki tj. wykopy, składowanie, zasyp oraz odwóz nadmiaru ziemi wraz z utylizacją i kosztami utylizacji.
Powyższy zakres należy wykonać zgodnie z dokumentacją projektową branży architektoniczno-budowlanej i projektem technicznym.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 88666,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 222449,31 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 88666,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Instalacje Sanitarne inż. Bartłomiej Taborek
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6372187665
7.3.3) Ulica: Żuradzka
7.3.4) Miejscowość: Olkusz
7.3.5) Kod pocztowy: 32-300
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 88666,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-06-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |