Budowa drogi dla pieszych (chodnika) w ciągu drogi powiatowej nr 2452C Strzelno – Ostrowo – gr. woj. na odcinku ul. Szulczewskiego w m. Strzelno, dł. 384,57 m

ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W MOGILNIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00282168
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00282168/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-10 08:29
Lokalizacja
Mogilno, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-06b48944-f98f-4253-9a12-82e8b189a94c
Identyfikator
5571522243
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaInstalowanie znaków drogowychMalowanie nawierzchi

Wykonawcy

1 przyznane

PIOTR GĘBALAMogilno, PL · lot 0
272 132,7 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00282168 z dnia 2026-06-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa drogi dla pieszych (chodnika) w ciągu drogi powiatowej nr 2452C Strzelno – Ostrowo – gr. woj. na odcinku ul. Szulczewskiego w m. Strzelno, dł. 384,57 m

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W MOGILNIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092365448

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Marii Konopnickiej 20

1.5.2.) Miejscowość: Mogilno

1.5.3.) Kod pocztowy: 88-300

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski

1.5.7.) Numer telefonu: 52 315 70 47

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdpmogilno@post.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zdp-mogilno.rbip.mojregion.info/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1287224

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa drogi dla pieszych (chodnika) w ciągu drogi powiatowej nr 2452C Strzelno – Ostrowo – gr. woj. na odcinku ul. Szulczewskiego w m. Strzelno, dł. 384,57 m

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-06b48944-f98f-4253-9a12-82e8b189a94c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00282168

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00036131/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Budowa drogi dla pieszych (chodnika) w ciągu drogi powiatowej nr 2452C Strzelno – Ostrowo – gr. woj. na odcinku ul. Szulczewskiego w m. Strzelno, dł. 384,57 m

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00178925

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZDP 01-14.240.4.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 388586,15 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest budowa drogi dla pieszych (chodnika) w ciągu drogi powiatowej nr 2452C Strzelno – Ostrowo – gr. woj. na odcinku ul. Szulczewskiego w m. Strzelno, dł. 384,57 m.
Zadanie obejmuje budowę drogi dla pieszych w ciągu drogi powiatowej nr 2452C Strzelno-Ostrowo-gr.woj., na odc. ul. Szulczewskiego w miejsc. STRZELNO oraz bezpiecznego miejsca przejścia dla pieszych w ciągu dr. pow. nr 2453C Strzelno-Wójcin-gr.woj. w km 0+231-0+235, w m. Strzelno ul. Miradzka. Droga powiatowa nr 2452C przylega bezpośrednio do drogi powiatowej nr 2453C. Nowo wybudowana droga dla pieszych oraz bezpieczne przejście dla pieszych będą stanowiły jeden ciąg komunikacyjny.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 5 do SWZ – OPZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

45233221-4 - Malowanie nawierzchi

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 272132,70 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 343987,36 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 272132,70 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: UL-DROG Piotr Gębala

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5571683928

7.3.3) Ulica: ul. Marii Konopnickiej 21a

7.3.4) Miejscowość: Mogilno

7.3.5) Kod pocztowy: 88-300

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 272132,70 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-06-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane