Czyszczenie wraz z odbiorem wytworzonego odpadu (wywóz wozem asenizacyjnym) i diagnostyka techniczna systemu kanalizacji deszczowej na terenie miasta Starachowice

Gmina Starachowice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00515419
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00515419/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-09-25 11:28
Lokalizacja
Starachowice, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-11ff42e8-511c-4acd-bdf3-962e429ce8cc
Identyfikator
6641909150
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi czyszczenia kanałów ściekowych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00515419 z dnia 2024-09-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Czyszczenie wraz z odbiorem wytworzonego odpadu (wywóz wozem asenizacyjnym) i diagnostyka techniczna systemu kanalizacji deszczowej na terenie miasta Starachowice

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Starachowice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009892

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Radomska 45

1.5.2.) Miejscowość: Starachowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 27-200

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@starachowice.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://starachowice.eu/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-11ff42e8-511c-4acd-bdf3-962e429ce8cc

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Czyszczenie wraz z odbiorem wytworzonego odpadu (wywóz wozem asenizacyjnym) i diagnostyka techniczna systemu kanalizacji deszczowej na terenie miasta Starachowice

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-11ff42e8-511c-4acd-bdf3-962e429ce8cc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00515419

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00037335/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.27 Czyszczenie separatorów i piaskowników Diagnostyka kanalizacji deszczowej na terenie miasta Czyszczenie kanalizacji deszczowej czyszczenie kan. deszczowej wraz z odbiorem wytworzonego odpadu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00479093

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.47.2024.HE

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 202819,02 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac polegających na czyszczeniu wraz z odbiorem wytworzonego odpadu (wywóz wozem asenizacyjnym) i diagnostyce technicznej wyczyszczonych kanałów kanalizacji deszczowej na terenie miasta Starachowice z opisem stanu technicznego kanałów i studni. Czyszczenie i diagnostyka poszczególnych odcinków kanalizacji realizowane będzie na pisemne zlecenie i zgodnie z dyspozycjami Zamawiającego.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ.
Nie wymaga się, ale przewiduje możliwość odbycia wizji lokalnej przez Wykonawce przed złożeniem oferty. Z uwagi na to, że zamówienie obejmuje usługi w terenie ogólnodostępnym, Wykonawca może dokonać wizji lokalnej samodzielnie.
Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy, w rozumieniu art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy, osób wykonujących wskazane czynności związane z realizacją zamówienia, tj. z użyciem maszyn
i urządzeń przy pracach związanych z realizacją zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90470000-2 - Usługi czyszczenia kanałów ściekowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych - cena oferty z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a Zamawiający nie może tej kwoty zwiększyć, tj.: cena ofertowa Wykonawcy GSG Industria Sp. z o.o., ul. Granitowa 47, 70-750 Szczecin, to 425.580,00 zł, zaś kwota jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia to 227.889,00 zł.
2024-09-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi