„Przebudowy i remont dróg powiatowych Powiatu Siemiatyckiego”

POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W SIEMIATYCZACH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00282365
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00282365/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-10 09:18
Lokalizacja
Siemiatycze, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-17691c64-352d-483c-96a9-fa25c4996257
Identyfikator
5441300171
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogowePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznychRoboty odwadniająceRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty budowlane w zakresie dróg pieszychInstalowanie znaków drogowychRoboty budowlane w zakresie parkingów

Wykonawcy

3 przyznane

MAREK TARASIUKKlekotowo, PL · lot 0
3 310 506,43 PLN
MAREK TARASIUKKlekotowo, PL · lot 1
4 638 895,68 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWO MOSTOWE MAKSBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBielsk Podlaski, PL · lot 2
7 265 823,5 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00282365 z dnia 2026-06-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowy i remont dróg powiatowych Powiatu Siemiatyckiego”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W SIEMIATYCZACH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050667410

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. 11 Listopada 253

1.5.2.) Miejscowość: Siemiatycze

1.5.3.) Kod pocztowy: 17-300

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński

1.5.7.) Numer telefonu: 85 655 26 80

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@pzdsiemiatycze.org

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pzdsiemiatycze.org

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-17691c64-352d-483c-96a9-fa25c4996257

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Przebudowy i remont dróg powiatowych Powiatu Siemiatyckiego”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-17691c64-352d-483c-96a9-fa25c4996257

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00282365

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00159680

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PZD1.2610.2.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Przebudowa drogi powiatowej nr 1727B na odcinku Drohiczyn (ul. Mieszka I) – Granica Miasta Drohiczyn” – część 1

Zakres robót do wykonania :
- roboty przygotowawcze i rozbiórkowe,
- przepusty pod zjazdami
- regulacja urządzeń
- elementy ulic,
- odwodnienie,
- nawierzchnie,
- roboty wykończeniowe,
- oznakowanie pionowe i poziome,


Rozbudowa drogi o długości 2,368 km w tym:

W I zakresie (teren zabudowany) przebudowy drogi:

Dla jezdni:
- szerokość jezdni 6 m:
- warstwa ścieralna z betonu asfaltowego – grubość warstwy 4 cm
- warstwa wyrównawcza z betonu asfaltowego – grubość warstwy 5cm
- warstwa podbudowy z kruszywa łamanego 0/31,5 mm gr. 15 cm;
- istniejąca podbudowa

Drogi dla pieszych:
- drogi dla pieszych z kostki brukowej gr 6 cm na podsypce cementowo-piaskowej 1:4 gr. 4,0 cm po zagęszczeniu i wypełnieniu spoin piaskiem
- podbudowa z kruszywa łamanego 0/31,5 mm o gr. 12 cm;

Zjazdy:
- kostka brukowa gr. 8,0 cm na podsypce cementowo -piaskowej 1:4 gr 3,0 cm po zagęszczeniu i wypełnieniu spoin piaskiem
- podbudowa z kruszywa łamanego 0/31,5 mm o gr. 20 cm

W II zakresie (poza terenem zabudowanym) przebudowy drogi:

Dla jezdni od km 0+608,37 do km 1+587,68
a)szerokość jezdni 6 m
b) w-wa ścieralna z betonu asfaltowego - 4 cm
c) istniejąca nawierzchnia asfaltowa.

Dla jezdni od km 1+587,68 do km 2+368,00
a) szerokość jezdni 6 m
b) w-wa ścieralna z betonu asfaltowego – grubość warstwy 4 cm
c) w-wa wiążąca z betonu asfaltowego – grubość warstwy 8 cm
d) podbudowa zasadnicza z mieszanki kruszywa niezwiązanego C50/30 frakcji
0/31,5 - 22 cm
e) warstwa mrozoochronna z mieszanki związanej cementem C1,5/2 - 20 cm
f) warstwa ulepszonego podłoża z mieszanki niezwiązanej lub z gruntu
niewysadzinowego- 25 cm
g) istniejące podłoże gruntowe.

Zjazdy:
a) w-wa ścieralna z betonu asfaltowego– grubość warstwy 4 cm
b) w-wa wiążąca z betonu asfaltowego - grubość warstwy 5 cm
c) podbudowa zasadnicza z mieszanki kruszywa niezwiązanego C50/30 frakcji
0/31,5 - 30 cm
d) podłoże gruntowe lub nasyp.

W części 1 należy uwzględnić niezbędne geodezyjne roboty pomiarowe. Przed rozpoczęciem prac należy wykonać tyczenie geodezyjne, a po zakończeniu prac należy sporządzić inwentaryzację powykonawczą.


UWAGA:
Szczegółowy opis zamówienia został przedstawiony w: przedmiarach, dokumentacji, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót. Przedmiary robót mają charakter pomocniczy. Podstawą do wyceny robót jest dokumentacja, STWiORB i wymagania Zamawiającego opisane w niniejszej SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

45232452-5 - Roboty odwadniające

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

4.5.5.) Wartość części: 4022821,98 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Przebudowa drogi powiatowej nr 1768B na odcinku Telatycze-Wilanowo” – część 2


Zakres robót do wykonania :
- roboty przygotowawcze,
- roboty ziemne,
- roboty rozbiórkowe,
- przepusty,
- elementy ulic,
- podbudowa jezdni,
- podbudowa zjazdów, parkingu, chodnika i poboczy,
- nawierzchnia
- organizacja ruchu.

Dla jezdni:
- szerokość jezdni 6,0m o nawierzchni z mieszanki mineralno-asfaltowej,
- obustronne pobocza szerokości 1,00m, o nawierzchni z kruszywa łamanego

Konstrukcja nawierzchni:

Od km 0+000,00 do km 1+275,00 i od km 2+700,00 do km 3+218:
- warstwa ścieralna z mieszanki mineralno – asfaltowej - gr. 4 cm,
- warstwa wiążąca z betonu asfaltowego - gr. 8 cm,
- podbudowa zasadnicza z mieszanki niezwiązanej z kruszywem C50/30 - gr. 22 cm,
- warstwa mrozoochronna z mieszanki związanej spoiwem hydraulicznym (cementem C1,5/2) – gr. 20 cm

- warstwa geowłókniny filtracyjno – separacyjnej
- warstwa odcinająca z mieszanki niezwiązanej - gr. 10 cm
- grunt rodzimy wyprofilowany i zagęszczony

Od km 1+275,00 do km 2+700,00 :

- warstwa ścieralna z mieszanki mineralno – asfaltowej - gr. 4 cm,
- warstwa wiążąca z betonu asfaltowego - gr. 8 cm,
- podbudowa zasadnicza z mieszanki niezwiązanej z kruszywem C50/30 - gr. 22 cm,
- grunt rodzimy wyprofilowany i zagęszczony

Pobocza:
- warstwa ścieralna z mieszanki niezwiązanej z kruszywem C50/30 - gr. 10 cm
- warstwa podbudowy z kruszywa naturalnego 0-31,5mm - gr. 20 cm

Zjazdy:
- warstwa ścieralna z mieszanki mineralno – asfaltowej - gr. 4 cm,
- warstwa wiążąca z betonu asfaltowego - gr. 8 cm,
- podbudowa zasadnicza z mieszanki niezwiązanej z kruszywem C50/30 - gr. 22 cm,
- grunt rodzimy wyprofilowany i zagęszczony

Parking:
- warstwa ścieralna z kostki betonowej - gr. 8 cm
- podsypka piaskowo – cementowa - gr. 5 cm
- warstwa podbudowy z mieszanki niezwiązanej z kruszywem C50/30 - gr. 20 cm

Chodnik:
- warstwa ścieralna z kostki betonowej - gr. 6 cm
- podsypka piaskowo – cementowa - gr. 3 cm
- warstwa podbudowy z mieszanki niezwiązanej z kruszywem C50/30 - gr. 10 cm

W części 2 należy uwzględnić niezbędne geodezyjne roboty pomiarowe. Przed rozpoczęciem prac należy wykonać tyczenie geodezyjne, a po zakończeniu prac należy sporządzić inwentaryzację powykonawczą.

UWAGA:
Szczegółowy opis zamówienia został przedstawiony w: przedmiarach, dokumentacji, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót. Przedmiary robót mają charakter pomocniczy. Podstawą do wyceny robót jest dokumentacja, STWiORB i wymagania Zamawiającego opisane w niniejszej SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45232452-5 - Roboty odwadniające

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych

45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

4.5.5.) Wartość części: 7259346,07 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Remont drogi powiatowej nr 1754B na odcinku Baciki Dalsze – Granica Gminy Siemiatycze” – część 3

Zakres robót do wykonania:
- roboty przygotowawcze,
- roboty ziemne,
- odwodnienie korpusu drogowego,
- podbudowy,
- nawierzchnie (szerokość jezdni 6 m),
- roboty wykończeniowe,
- elementy ulic,
- oznakowanie dróg i urządzenia bezpieczeństwa ruchu,

Remont drogi o długości 7,288 obejmuje :

- usunięcie krawężników betonowych
- rozebranie obrzeży betonowych
- rozebranie nawierzchni chodników i wjazdów
- rozebranie przepustów z rur żelbetowych i ścianek czołowych z betonu
- wykonanie odwodnienia poprzez przepusty,
- wykonanie podbudowy z mieszanki niezwiązanej z kruszywem łamanym C 50/30 gr 10, gr 15, gr 20.
- wykonanie warstwy wyrównawczo- wzmacniającej z mieszanki mineralno -bitumicznej gr 4 cm
- wyrównanie istniejącej podbudowy mieszanką mineralno – bitumiczną gr 6 cm
- wykonanie warstwy ścieralnej z mieszanki mineralno-asfaltowej gr 4 cm
- roboty napraw poboczy gruntowych poprzez uzupełnienie kruszywem naturalnym (szerokość 1 m) gr 10 cm
- ustawienie krawężników betonowych 15 x 30 cm
- ustawienie obrzeży betonowych 30 x 8 cm
- wykonanie chodników i zjazdów z kostki brukowej betonowej gr 8 cm
- oznakowanie pionowe i poziome.

W części 3 należy uwzględnić niezbędne geodezyjne roboty pomiarowe. Przed rozpoczęciem prac należy wykonać tyczenie geodezyjne, a po zakończeniu prac należy sporządzić inwentaryzację powykonawczą.


UWAGA:
Szczegółowy opis zamówienia został przedstawiony w: przedmiarach, dokumentacji, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót. Przedmiary robót mają charakter pomocniczy. Podstawą do wyceny robót jest dokumentacja, STWiORB i wymagania Zamawiającego opisane w niniejszej SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45232452-5 - Roboty odwadniające

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

4.5.5.) Wartość części: 9300318,56 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3310506,43 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4904107,29 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3310506,43 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTOWO USŁUGOWE „ANNA” MAREK TARASIUK

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5441393988

7.3.4) Miejscowość: KLEKOTOWO 3

7.3.5) Kod pocztowy: 17-300

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3310506,43 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 6

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4638895,68 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 7893449,16 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4638895,68 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Transportowo Usługowe „ANNA” Marek Tarasiuk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5441393988

7.3.4) Miejscowość: Klekotowo 3

7.3.5) Kod pocztowy: 17-300

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4638895,68 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 13 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 7265823,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 10091054,46 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 7265823,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Drogowo – Mostowe „MAKSBUD” Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5430201086

7.3.3) Ulica: Mickiewicza 183

7.3.4) Miejscowość: Bielsk Podlaski

7.3.5) Kod pocztowy: 17-100

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 7265823,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 13 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-06-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane