Opracowanie modelu finansowania inwestycji modernizacji przestrzeni miejskiej i modelu ewaluacji, monitoringu i uczenia się dla projektów modernizacji przestrzeni miejskiej – Projekt NEEST
Miasto Stołeczne Warszawa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00515438
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00515438/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-09-25 11:31
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-43d668ba-4dd3-4705-b455-39da4e23f005
- Identyfikator
- 5252248481
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi doradcze w zakresie zarządzania finansamiUsługi konsultacyjne w zakresie ewaluacji
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00515438 z dnia 2024-09-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie modelu finansowania inwestycji modernizacji przestrzeni miejskiej i modelu ewaluacji, monitoringu i uczenia się dla projektów modernizacji przestrzeni miejskiej – Projekt NEEST
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa
1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd m.st. Warszawy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015259640
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pl. Bankowy 3/5
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-950
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniabzp@um.warszawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.um.warszawa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.um.warszawa.pl/pn/umw/demand/171419/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie modelu finansowania inwestycji modernizacji przestrzeni miejskiej i modelu ewaluacji, monitoringu i uczenia się dla projektów modernizacji przestrzeni miejskiej – Projekt NEEST2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-43d668ba-4dd3-4705-b455-39da4e23f005
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00515438
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00559788/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.17 Opracowanie modelu finansowania inwestycji modernizacji przestrzeni miejskiej i modelu ewaluacji, monitoringu i uczenia się dla projektów modernizacji przestrzeni miejskiej - Projekt NEEST
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt NEEST finansowany w ramach programu Unii Europejskiej Horyzont 2020.ZP/TP/82/2023/WKE2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00465956
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/JŻE/271/II-140/24
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 239565,04 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest opracowanie modelu finansowego termomodernizacji budynków oraz regeneracji ich otoczenia na podstawie zestawu rozwiązań wypracowanych w trakcie realizacji projektu NEEST – realizacja pakietu pracy WP7 na podstawie materiałów wypracowanych w pakiecie pracy WP4. – zgodnie z Opisem przedmiotu Zamówienia zawartym w Załączniku nr 1 do wzoru umowy.1. Przedmiot zamówienia obejmie w szczególności:
1) przygotowanie koncepcji finansowania rozwiązań przekazanych przez Zamawiającego i NCBiR,
2) rekomendacje dot. nowych, efektywnych narzędzi i montaży finansowych, które powinny powstać, aby skuteczniej wspierać realizację modernizacji budynków i regeneracji ich otoczenia,
3) przygotowanie modelu finansowego,
4) opracowanie wkładu merytorycznego do „Poradnika dla miast” dot. modelu finansowego,
5) opracowanie wkładu merytorycznego do Symulatora Systemów Energetycznych Miast,
6) wykonanie profesjonalnego tłumaczenia materiałów na język angielski.
4.5.3.) Główny kod CPV: 79412000-5 - Usługi doradcze w zakresie zarządzania finansami
4.5.5.) Wartość części: 129000,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje opracowanie modelu monitoringu, ewaluacji i uczenia się dla projektów modernizacji przestrzeni miejskiej w tym budynków i działań prospołecznych w ramach projektu NEEST (opis szczegółowy projektu w Załączniku nr 1 do wzoru umowy).Przedmiot szacowanego zamówienia obejmuje w ramach zadnia WP8 Projektu NEEST realizację następujących zadań:
• Zadanie 1 – przeprowadzenie analizy stosowanych modeli monitoringu i ewaluacji oraz sposobów uczenia się w 5 miastach i NCBR w ramach działań wskazanych w OPZ i wytypowania najlepszych rozwiązań – przygotowanie raportu oraz założeń i wniosków do Modelu MEL (monitoringu, ewaluacji i uczenia się)
• Zadanie 2 – Opracowanie koncepcji uczenia się / dzielenia się wiedzą oraz rozwoju projektu wraz z raportem końcowym i rekomendacjami do Modelu MEL – wynik produkt C
• Zadania 3 – Opracowanie koncepcji i modelowego systemu monitoringu i ewaluacji wraz z raportem końcowym i rekomendacjami do Modelu MEL – wynik produkt A i produkt B
• Zadania 4 – Opracowanie Modelu MEL – monitoringu, ewaluacji i uczenia się
• Zadanie 5 – Przygotowanie wkładu do poradnika dla miast dot. Modelu MEL
4.5.3.) Główny kod CPV: 79419000-4 - Usługi konsultacyjne w zakresie ewaluacji
4.5.5.) Wartość części: 110565,04 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Jedyna złożona oferta w postępowaniu przewyższa kwotę, którą Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 264450,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 264450,00 PLN
| 2024-09-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |