„ Dostawa i wymiana lampy RTG do tomografu komputerowego ”

SAMODZIELNY SZPITAL MIEJSKI IM. PCK

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00282537
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00282537/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-06-10 09:58
Lokalizacja
Białystok, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e660685e-2170-47c3-ab80-e3052b0f85db
Identyfikator
9661502648
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia do tomografii

Wykonawcy

1 przyznane

UNITED IMAGING HEALTHCARE POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
426 600 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00282537 z dnia 2026-06-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„ Dostawa i wymiana lampy RTG do tomografu komputerowego ”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SAMODZIELNY SZPITAL MIEJSKI IM. PCK

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050692045

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Sienkiewicza 79

1.5.2.) Miejscowość: Białystok

1.5.3.) Kod pocztowy: 15-003

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: szpitalpck@bialystok.home.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpitalpck.bialystok.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://szpitalpck.ezamawiajacy.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„ Dostawa i wymiana lampy RTG do tomografu komputerowego ”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e660685e-2170-47c3-ab80-e3052b0f85db

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00282537

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00135284/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.8 dostawa lampy RTG do tomografu komputerowego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00246147

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/6/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest naprawa tomografu komputerowego uCT 760 o numerze seryjnym 600566 polegająca na dostawie i wymianie dedykowanej do tomografu lampy wraz z wymiennikiem ciepła oraz wykonanie testów akceptacyjnych dla Samodzielnego Szpitala Miejskiego im. PCK w Białymstoku. W zakres przedmiotu zamówienia należy uwzględnić także szkolenie personelu oraz świadczenia gwarancyjne związane z przedmiotem zamówienia, określone w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia zawarty w Załączniku nr 2 do niniejszej specyfikacji.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33115000-9 - Urządzenia do tomografii

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 426600,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 426600,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 426600,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: UNITED IMAGING HEALTHCARE POLAND Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 382075097

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 426600,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 dni

2026-06-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy