Dzierżawa, montaż oraz serwis dystrybutorów wolnostojących filtrujących wodę wodociągową dla ZUS/O Słupsk oraz podległych TJO.
Zakład Ubezpieczeń Społecznych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00282628
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00282628/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-06-10 10:22
- Lokalizacja
- Słupsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f73c7988-56d6-49ff-a4f2-07e679fd418a
- Identyfikator
- 8392633625
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00282628 z dnia 2026-06-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dzierżawa, montaż oraz serwis dystrybutorów wolnostojących filtrujących wodę wodociągową dla ZUS/O Słupsk oraz podległych TJO.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Ubezpieczeń Społecznych
1.3.) Oddział zamawiającego: Oddział w Słupsku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 00001775600324
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Zwycięstwa 8
1.5.2.) Miejscowość: Słupsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 76-200
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia_publiczne_slupsk@zus.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zus.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zus.ezamawiajacy.pl/ wraz linkiem do strony: https://zus.ezamawiajacy.pl/pn/zus/demand/276299/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - Zakład Ubezpieczeń Społecznych lub Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego oraz zarządzane przez nie fundusze
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Ubezpieczenia społeczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dzierżawa, montaż oraz serwis dystrybutorów wolnostojących filtrujących wodę wodociągową dla ZUS/O Słupsk oraz podległych TJO.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f73c7988-56d6-49ff-a4f2-07e679fd418a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00282628
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00492088/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Dzierżawa, montaż oraz serwis dystrybutorów wolnostojących filtrujących wodę wodociągową dla ZUS/O Słupsk oraz podległych TJO
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00173052
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 370000.271.1.2026-ZAP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 191265,37 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem zamówienia jest dzierżawa, montaż oraz serwis dystrybutorów wolnostojących filtrujących wodę wodociągową dla ZUS/O Słupsk oraz podległych TJO.
2) Liczba i rozmieszczenie urządzeń:
a) Oddział w Słupsku, Plac Zwycięstwa 8, 76-200 Słupsk – 32 urządzenia, , w tym 4 urządzenia z podajnikiem do kubków jednorazowych, ok. 360 pracowników
b) Biuro Terenowe ZUS w Miastku, ul. Królowej Jadwigi 13, 77-200 Miastko – 4 urządzenia, w tym 1 urządzenie z podajnikiem do kubków jednorazowych, ok. 74 pracowników
c) Inspektorat ZUS w Bytowie, ul. Kościuszki 16, 77-100 Bytów – 4 urządzenia, w tym 1 urządzenie z podajnikiem do kubków jednorazowych, ok. 32 pracowników
d) Inspektorat ZUS w Chojnicach, ul. Łużycka 20, 89-600 Chojnice – 4 urządzenia, w tym 1 urządzenie z podajnikiem do kubków jednorazowych ok. 68 pracowników
e) Inspektorat ZUS w Człuchowie, ul. Jerzego z Dąbrowy 3a, 77-300 Człuchów – 5 urządzenia, w tym 1 urządzenie z podajnikiem do kubków jednorazowych, ok. 26 pracowników
f) Inspektorat ZUS w Lęborku, ul. Bolesława Krzywoustego 15, 84-300 Lębork – 4 urządzenia, w tym 1 urządzenie z podajnikiem do kubków jednorazowych, ok. 42 pracowników.
Razem: 53 urządzenia; liczba użytkowników: ok. 600 os.
Szczegółowo w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 51514110-2 - Usługi instalowania maszyn i aparatury do oczyszczania lub filtrowania wody
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
42912310-8 - Aparatura do filtrowania wody
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 291008,16 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 291008,16 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 291008,16 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: YAZAMCO POLAND Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 525-10-30-449
7.3.3) Ulica: Okulickiego 19
7.3.4) Miejscowość: Piaseczno
7.3.5) Kod pocztowy: 05-500
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 291008,16 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-06-01 do 2028-07-018.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-06-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |