Dostawa Koparko – ładowarki, rębaka elektrycznego oraz przyczepki jednoosiowej w ramach projektu pn. „BUD PUNKTU SELEK ZBIÓRKI ODPADÓW W MSC. BOREK GMINA RZEZAWA
Gmina Rzezawa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00282638
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00282638/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-06-10 10:24
- Lokalizacja
- Rzezawa, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-06cdcbb1-faf7-4baa-ae49-c44ce42f148b
- Identyfikator
- 8681021294
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Maszyny i sprzęt budowlanyKoparki, czerparki i ładowarki, i maszyny górniczeKoparki mechaniczneRębarkiPrzyczepy, naczepy oraz cysterny samojezdnePrzyczepy i naczepyPrzyczepy ogólnego zastosowania
Wykonawcy
3 przyznane
"BROKER MASZYNY" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁagiewniki Nowe, PL · lot 0
527 670 PLNPAWEŁ KRÓLKwidzyn, PL · lot 1
27 020 PLNZONEO OLEKSIEWICZ SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNAKutno, PL · lot 2
12 868,26 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00282638 z dnia 2026-06-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa Koparko – ładowarki, rębaka elektrycznego oraz przyczepki jednoosiowej w ramach projektu pn. „BUD PUNKTU SELEK ZBIÓRKI ODPADÓW W MSC. BOREK GMINA RZEZAWA
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Rzezawa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851660660
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Długa 21
1.5.2.) Miejscowość: Rzezawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-765
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.7.) Numer telefonu: + 48 146484800
1.5.8.) Numer faksu: + 48 146488550
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@rzezawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rzezawa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-06cdcbb1-faf7-4baa-ae49-c44ce42f148b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa Koparko – ładowarki, rębaka elektrycznego oraz przyczepki jednoosiowej w ramach projektu pn. „BUD PUNKTU SELEK ZBIÓRKI ODPADÓW W MSC. BOREK GMINA RZEZAWA2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-06cdcbb1-faf7-4baa-ae49-c44ce42f148b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00282638
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00035574/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Dostawa Koparko – ładowarki, rębaka elektrycznego oraz przyczepki jednoosiowej w ramach projektu pn. „BUD PUNKTU SELEK ZBIÓRKI ODPADÓW W MSC. BOREK GMINA RZEZAWA – Pop infrastruktury komunalnej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Małopolski na lata 2021-2027, Priorytet: FEMP.02 Fundusze europejskie dla środowiska , Działanie – FEMP.02.13 Rozwijanie systemu gospodarki odpadami, Typ projektu: A. Budowa, rozbudowa, przebudowa punktów selektywnego zbierania odpadów komunalnych2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00183941
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RID.271.1.5.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pierwsza część przedmiotu zamówienia obejmuje – dostawę koparko – ładowarki – część 1Przedmiotem zamówienia w tej części jest:
Dostawa fabrycznie nowej koparko — ładowarki dla Gminy Rzezawa z przeznaczeniem na obsługę Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK). Przedmiot Zamówienia musi spełniać następujące wymagania:
1. koparko-ładowarka spełniająca wymagania pojazdu dopuszczonego do poruszania się po drogach publicznych zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy Prawo o Ruchu Drogowym,
2. koparko-ładowarka spełniająca wymogi bezpieczeństwa i jakości określone w przepisach Unii Europejskiej – dopuszczona do sprzedaży/obrotu na terenie Unii Europejskiej
3. rok produkcji nie wcześniejszy niż 2025 (fabrycznie nowa)
4. Zamawiający będzie wymagał dostarczenia przy odbiorze końcowym dokumentów ( instrukcję, książkę gwarancyjną - dokumenty powinny być sporządzone w języku polskim ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 43300000-6 - Maszyny i sprzęt budowlany
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
43260000-3 - Koparki, czerparki i ładowarki, i maszyny górnicze
43261000-0 - Koparki mechaniczne
4.5.5.) Wartość części: 555000,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Druga część przedmiotu zamówienia obejmuje – dostawę rębaka elektrycznego – część 2Przedmiotem zamówienia w tej części jest:
Dostawa fabrycznie nowego rębaka elektrycznego sztuk. 1 o minimalnych poniższych parametrach zawierających:
1. Minimalna średnica gałęzi do cięcia 110 mm
2. Silnik indukcyjny: min: 11 kW
3. Zasilanie min. 3-FAZOWE 400V 50Hz
4. Prędkość obrotowa minimum: 2800 obrotów/min
4.5.3.) Główny kod CPV: 43312200-5 - Rębarki
4.5.5.) Wartość części: 15691,06 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Trzecia część przedmiotu zamówienia obejmuje – dostawę przyczepki jednoosiowej – część 3Przedmiotem zamówienia w tej części jest:
Dostawa 2 sztuk fabrycznie nowych przyczepek jednoosiowych o minimalnych poniższych parametrach zawierających:
1. Długość przestrzeni ładunkowej 2640 mm
2. Szerokość przestrzeni ładunkowej 1250 mm
3. Liczba osi 1
4. nośność/dopuszczalna masa całkowita co najmniej 750 kg
5. Zamawiający będzie wymagał dostarczenia przy odbiorze końcowym dokumentów ( świadectwo homologacji, instrukcję, książkę gwarancyjną - dokumenty te powinny być sporządzone w języku polskim ) niezbędnych do zarejestrowania przyczepki jako pojazdu bezsilnikowego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34220000-5 - Przyczepy, naczepy oraz cysterny samojezdne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34223000-6 - Przyczepy i naczepy
34223310-2 - Przyczepy ogólnego zastosowania
4.5.5.) Wartość części: 6339,84 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 527670,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 604800,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 527670,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Broker maszyny sp. z o. o
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7322182074
7.3.3) Ulica: ul. Okólna 64
7.3.4) Miejscowość: Łagiewniki Nowe
7.3.5) Kod pocztowy: 95-002
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 527670,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 27020,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 27020,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 27020,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Rivagis, Paweł Król,
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5811792397
7.3.3) Ulica: ul. Krańcowa 1
7.3.4) Miejscowość: Kwidzyn
7.3.5) Kod pocztowy: 82-500
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 27020,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 12868,26 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 16000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 12868,26 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zoneo Oleksiewicz spółka Komandytowo – Akcyjna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7752667756
7.3.3) Ulica: ul. Noskowskiego 1,
7.3.4) Miejscowość: Kutno
7.3.5) Kod pocztowy: 99-300
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 12868,26 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
| 2026-06-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |