Kompleksowa usługa wynajmu urządzeń technicznych, sceny, dźwięku, światła, multimediów na potrzeby organizacji wydarzenia pn. 60 Ogólnopolski Festiwal Kapel i Śpiewaków Ludowych w Kazimierzu Dolnym
CENTRUM SPOTKANIA KULTUR W LUBLINIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00282653
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00282653/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-06-10 10:26
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-447c3a40-7971-43ba-b2ca-ee55c4315e9f
- Identyfikator
- 7123437749
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie organizacji imprez kulturalnychJednostki prądotwórczeUsługi techników dźwięku
Wykonawcy
1 przyznane
"LIGHT-TECH"PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE S.C.JAROSŁAW JAWORSKI MIROSŁAW MAKSYMIUKPłouszowice-Kolonia, PL · lot 0
183 639 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00282653 z dnia 2026-06-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Kompleksowa usługa wynajmu urządzeń technicznych, sceny, dźwięku, światła, multimediów na potrzeby organizacji wydarzenia pn. 60 Ogólnopolski Festiwal Kapel i Śpiewaków Ludowych w Kazimierzu Dolnym
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: CENTRUM SPOTKANIA KULTUR W LUBLINIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 522448506
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: pl. Teatralny 1
1.5.2.) Miejscowość: Lublin
1.5.3.) Kod pocztowy: 20-029
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: szymon.lejawka@csklublin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.spotkaniakultur.com
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://csk.ezamawiajacy.pl/pn/csk/demand/285370/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Kompleksowa usługa wynajmu urządzeń technicznych, sceny, dźwięku, światła, multimediów na potrzeby organizacji wydarzenia pn. 60 Ogólnopolski Festiwal Kapel i Śpiewaków Ludowych w Kazimierzu Dolnym2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-447c3a40-7971-43ba-b2ca-ee55c4315e9f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00282653
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00218041
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: CSK.BAP.26.1.6.2026.SLE
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 216025,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Kompleksowa usługa wynajmu urządzeń technicznych, sceny, dźwięku, światła, multimediów na potrzeby organizacji wydarzenia pn. 60 Ogólnopolski Festiwal Kapel i Śpiewaków Ludowych w Kazimierzu Dolnym
1. Przedmiotem zamówienia jest Kompleksowa usługa wynajmu urządzeń technicznych, sceny, dźwięku, światła, multimediów na potrzeby organizacji wydarzenia pn. 60 Ogólnopolski Festiwal Kapel i Śpiewaków Ludowych w Kazimierzu Dolnym
4.5.3.) Główny kod CPV: 79952100-3 - Usługi w zakresie organizacji imprez kulturalnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31122000-7 - Jednostki prądotwórcze
92370000-5 - Usługi techników dźwięku
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 183639,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 239942,25 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 183639,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: LIGHT-TECH P.U.H s.c M. Maksymiuk, J. Jaworski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7122264229
7.3.3) Ulica: ul. PŁOUSZOWICE-KOLONIA 115 C
7.3.4) Miejscowość: Płouszowice-Kolonia
7.3.5) Kod pocztowy: 21-008
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 183639,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-06-23 do 2026-06-28| 2026-06-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |