Wzmocnienie cyberbezpieczeństwa w Gminie Lipnik
Gmina Lipnik
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00282671
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00282671/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-06-10 10:30
- Lokalizacja
- Lipnik, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-22b0e81f-48f6-4bed-802b-262e2981c739
- Identyfikator
- 8631605917
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
3 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00282671 z dnia 2026-06-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Wzmocnienie cyberbezpieczeństwa w Gminie Lipnik
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Lipnik
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409838
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Lipnik 20
1.5.2.) Miejscowość: Lipnik
1.5.3.) Kod pocztowy: 27-540
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 501488049
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: drogi@lipnik.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lipnik.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://lipnik.ezamawiajacy.pl/pn/lipnik/demand/280528/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wzmocnienie cyberbezpieczeństwa w Gminie Lipnik2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-22b0e81f-48f6-4bed-802b-262e2981c739
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00282671
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC) Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe Działanie 2.2. – Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa konkurs grantowy w ramach Projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd”2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00191860
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa sprzętu z oprogramowaniem i wdrożeniem– Dostawa switchy zarządzalnych i punktów dostępowych dla Urzędu Gminy
– Dostawa UTM wraz ze switchem zarządzalnym dla Zakładu Gospodarki Komunalnej
– Dostawa UTM dla Ośrodka Pomocy Społecznej
– Dostawa oraz wdrożenie serwerów plików (2szt) dla Ośrodka Pomocy społecznej i Zakładu gospodarki komunalnej wraz z systemem operacyjnym i licencjami dostępowymi.
– Dostawa oraz wdrożenie serwera Active Directory dla Urzędu Gminy wraz z systemem operacyjnym oraz licencjami dostępowymi.
– Dostawa oraz wdrożenie serwerów NAS (2szt) wraz z dyskami dla Ośrodka Pomocy społecznej i Zakładu Gospodarki Komunalnej
– Dostawa oraz wdrożenie serwera NAS wraz z dyskami dla Urzędu Gminy
– Dostawa oraz wdrożenie Systemu zasilania awaryjnego – UPS do szafy rack dla Urzędu Gminy
– Dostawa Systemu zasilania awaryjnego – 17 szt UPS Stanowiskowych dla Urzędu Gminy
– Dostawa Systemu zasilania awaryjnego – UPSY dla Ośrodka Pomocy Społęcznej (4szt) oraz Zakładu Gospodarki Komunalnej (4szt)
4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31122000-7 - Jednostki prądotwórcze
32422000-7 - Elementy składowe sieci
35100000-5 - Urządzenia awaryjne i zabezpieczające
48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
48820000-2 - Serwery
48821000-9 - Serwery sieciowe
80533100-0 - Usługi szkolenia komputerowego
32420000-3 - Urządzenia sieciowe
4.5.5.) Wartość części: 225000 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Szkolenia i dokumentacja SZBI- Szkolenia z zakresu Cyberbezpieczeństwa dla pracowników Urzędu – platforma e-learningowa
- Specjalistyczne szkolenie administrowania UTM FortiGate
- Szkolenie z zakresu administracji systemem Windows Server
- Szkolenia kadry kierowniczej oraz wszystkich pracowników Urzędu, OPSu i ZGK z zakresu cyberbezpieczeństwa
- Audyt Cyberbezpieczeństwa
- Opracowanie Dokumentacji SZBI
4.5.3.) Główny kod CPV: 80533100-0 - Usługi szkolenia komputerowego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31122000-7 - Jednostki prądotwórcze
32422000-7 - Elementy składowe sieci
35100000-5 - Urządzenia awaryjne i zabezpieczające
48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
48820000-2 - Serwery
48821000-9 - Serwery sieciowe
30200000-1 - Urządzenia komputerowe
80533100-0 - Usługi szkolenia komputerowego
32420000-3 - Urządzenia sieciowe
4.5.5.) Wartość części: 104000 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa agregatu prądotwórczegoDostawa agregatu prądotwórczego wraz z montażem, uruchomieniem i wpięciem do sieci.
4.5.3.) Główny kod CPV: 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31122000-7 - Jednostki prądotwórcze
32422000-7 - Elementy składowe sieci
35100000-5 - Urządzenia awaryjne i zabezpieczające
48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
48820000-2 - Serwery
48821000-9 - Serwery sieciowe
30200000-1 - Urządzenia komputerowe
80533100-0 - Usługi szkolenia komputerowego
32420000-3 - Urządzenia sieciowe
4.5.5.) Wartość części: 67000 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 277180,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 277180,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 277180,50 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ARKANET Wojciech Oleś, Stanisław Zygor Sp. J,
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 277748264
7.3.4) Miejscowość: Katowice
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 277180,50 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-06-20Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 123000 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 123000 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 123000 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SIGNUM EDWARD KUŚ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 361923506
7.3.4) Miejscowość: Katowice
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 123000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-06-20Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 53382 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 144894 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 53382 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Pex Defence Polska Janusz Kania
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 850432046
7.3.4) Miejscowość: Dębica
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 53382 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-06-20| 2026-06-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |